माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको झडपमा गोलि चल्यो

२० बैशाख २०६९, बुधबार १९:१९ मा प्रकाशित

विराटनगर, २० वैशाख । माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको दुई समूहबीच बिहिबार झडप हुँदा मोरङको उर्लाबारीमा गोली चलेको छ । माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको समुहको बिचमा भएको झडपलाई नियन्त्रणमा लिन प्रहरीले हवाई फायर गरेको हो। पेसेबर गुण्डाहरुको झडपमा माओवादी गुण्डा सुसन लिम्बु लगायत घाइते भएका छन्। थप घाइतेको संख्या र स्थति एकिन हुन सकेको छैन। माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको दुई समूह काँग्रेस क्षेत्र नं. ९ का सभापति खड्ग फागोको उर्लाबारी-२ स्थित घरमा झगडा गर्न पुगेका र झडप नियन्त्रण लिन फायर गर्नुपरेको प्रहरीले जनाएको छ।

माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको झडपका क्रममा तीन वटा मोटरसाइकल जलाइएको छ। त्यसक्रममा सभापति फागोसहित, कांग्रेस गुण्डाहरु साङ्गे लिम्बु, नारायण सिटौला, सनम मोक्तान र फागेका भाइ विक्रान्तलाई उर्लाबारी प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ। सुसन र साङ्गेको गुण्डा गर्दी गर्ने समूह काँग्रेसको नाउँमा लामो समयदेखि उर्लाबारी आस पास क्षेत्रमा आपराधिक गतिविधिमा संलग्न रहदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । हाल पूर्वीमध्य अरब सागरमा रहेको शक्तिशाली चक्रवात ताउकतेका कारण मंगलबारदेखि देशका धेरै स्थानमा सामान्यदेखि पूर्ण बदलीको सम्भावना छ

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सपथविरुद्ध सर्वोच्चमा चार रिट दर्ता भएको छ । वैशाख ३१ गते प्रधानमन्त्री ओलीले

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ९,२४७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार संक्रमणका कारण एकै

कोरोना सङ्क्रमणबाट दंगीशरण गाउँपालिका वडा नं ३ का वडाध्यक्ष पूर्णबहादुर चौधरीको ६३ वर्षका उमेरमा निधन भएको छ । नेपालगञ्जस्थित कोहलपुर