माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको झडपमा गोलि चल्यो

२० बैशाख २०६९, बुधबार १९:१९ मा प्रकाशित

विराटनगर, २० वैशाख । माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको दुई समूहबीच बिहिबार झडप हुँदा मोरङको उर्लाबारीमा गोली चलेको छ । माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको समुहको बिचमा भएको झडपलाई नियन्त्रणमा लिन प्रहरीले हवाई फायर गरेको हो। पेसेबर गुण्डाहरुको झडपमा माओवादी गुण्डा सुसन लिम्बु लगायत घाइते भएका छन्। थप घाइतेको संख्या र स्थति एकिन हुन सकेको छैन। माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको दुई समूह काँग्रेस क्षेत्र नं. ९ का सभापति खड्ग फागोको उर्लाबारी-२ स्थित घरमा झगडा गर्न पुगेका र झडप नियन्त्रण लिन फायर गर्नुपरेको प्रहरीले जनाएको छ।

माओवादी र कांग्रेसका पेसेबर गुण्डाहरुको झडपका क्रममा तीन वटा मोटरसाइकल जलाइएको छ। त्यसक्रममा सभापति फागोसहित, कांग्रेस गुण्डाहरु साङ्गे लिम्बु, नारायण सिटौला, सनम मोक्तान र फागेका भाइ विक्रान्तलाई उर्लाबारी प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ। सुसन र साङ्गेको गुण्डा गर्दी गर्ने समूह काँग्रेसको नाउँमा लामो समयदेखि उर्लाबारी आस पास क्षेत्रमा आपराधिक गतिविधिमा संलग्न रहदै आएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार