अविश्‍वासको प्रस्ताव ल्याउने कांग्रेस बैठक देउबा पक्षको बिबादका कारण स्थगित

२० बैशाख २०६९, बुधबार १८:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २० वैशाख । माओबादी सरकारविरुद्ध अविश्‍वासको प्रस्ताव ल्याउने तयारीमा रहेको कांग्रेसले बिहिबार हस्ताक्षर संकलनका लागि बोलाएको बैठक देउबा पक्षको विवादका कारण स्थगित भएको छ। देउवा पक्षीय नेताहरुले अविश्वास प्रस्तावको प्रक्रियाप्रति असन्तुष्टि जनाएपछि बैठक स्थगित भएको हो । रामचन्द्र पौडेल पक्षधर सभासदले संसदको विशेष अधिवेशन बोलाउन अविश्‍वास प्रस्तावका लागि हस्ताक्षर संकलन थालेका थिए। ११ बजे नै सभासदहरुलाई हस्ताक्षर गर्न बोलाइएको थियो। कङ्ग्रेसका उपसभापति तथा संसदीय दलका नेता पौडेल, गोपालमान श्रेष्ठलगायतका नेताहरुले हस्ताक्षर अभियानको पक्षमा थिए।

तीस जना बढी सभासद्हरुले प्रस्तावको पक्षमा हस्ताक्षर गरेपछि विवाद सुरु भएको थियो। कङ्ग्रेसले आफ्ना सभासदबाट हस्ताक्षर संकलन गरिसकेपछि संसद वैठक बोलाउने र त्यसपछि सरकारविरुद्ध अविश्‍वासको प्रस्ताव दर्ता गर्ने प्रक्रियामा जाने जनाएको थियो।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । सरकारले शहरी क्षेत्रका विद्यालयहरु आगामी वैशाख मसान्तसम्म बन्द गर्न सिफारिस गरेको छ । कोभिड – १९ व्यवस्थापन केन्द्र

काठमाडौँ। प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को समस्या समाधानका लागि सबै दलसँग सहयोगको आग्रह गरेका छन् । प्रधानमन्त्री

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले शनिवार बोलाएको सर्वदलीय बैठकमा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड नजाने भएका छन् ।

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता