एमाले महाधिवेशनमा प्रतिनिधिलाई राजधानमीमै होमस्टे

२८ चैत्र २०७०, शुक्रबार ०६:३२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २८ चैत । एमालेले जेठमा हुने महाधिवेशनमा प्रतिनिधिलाई होमस्टे व्यवस्था गर्ने भएको छ । महाधिवेशन मूल आयोजक समितिको बिहीबारको बैठकले प्रतिनिधिहरू राख्न कुनै होटल प्रयोग नगर्ने निर्णय गरेको हो ।

होटल प्रयोग गर्दा खर्चिलो हुने भएकाले होमस्टेको व्यस्था गर्न लागिएको एमालेले जनाएको छ । प्रचार विभाग प्रमुख प्रदीप ज्ञवालीका अनुसार यसको व्यवस्थापनका लागि ७५ वटै जिल्ला सम्पर्क मञ्चलाई जिम्मेवारी दिइएको छ । एमाले महाधिवेशन जेठ २४ देखि ३० सम्म राजधानीमा हुँदैछ ।

महाधिवेशन प्रचारका लागि पूर्ण रूपमा सूचना प्रविधिको मात्र प्रयोग गरिने पार्टीले जनाएको छ । भित्ते लेखन, पर्चा पम्प्लेटलगायतका कुनै पनि सामग्री प्रयोग नगर्ने निर्णय समितिले गरेको छ । महाधिवेशनको समयमा देशव्यापी रक्तदानलगायतका रचनात्मक काम गर्ने उसको निर्णय छ ।

समिति बैठकमा अध्यक्ष झलनाथ खनाललले महाधिवेशन एकता, सहमति र अग्रगतिको हुने बताएका थिए । उनले दिल्लीमा उपचाररत नेता केपी ओलीको स्वास्थ्यबारेसमेत बैठकमा ब्रिफिङ गरेका थिए । ओलीको स्वास्थ्यमा सुधार हुन थालेको र अप्रिल २० सम्म स्वदेश फर्किने जानकारी अध्यक्षले बैठकमा गराएका थिए । खनाल गत सोमबार ओलीलाई भेटेर फर्केका हुन् ।

स्वास्थ्य सुधार भए पनि कमजोरीपन नहटेकाले ओली दिल्लीमै आराम गरिरहेको खनालले बताएका थिए । उनको स्वास्थ्य, महाधिवेशनको दस्तावेज लेखन, सदस्यता नवीकरणलगायतका कारण महाधिवेशन सर्ने हो कि भन्ने आशंका भइरहेका बेला बैठकले समयमै गर्ने गरी तयारी तीव्र बनाउने निर्णय गरेको छ । कान्तिपुर दैनिकबाट

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पर्यटन विकास आयोजना वागमती प्रदेश हेटौडा, मकवानपुरका सव–इन्जिनियर नेत्रप्रसाद लामिछाने ५० हजार रुपैयाँ घुससहित पक्राउ परेका छन् ।

काठमाडौं । वीरगन्जकी छपकैयाकी मुस्कान खातुनले अमेरिकी विदेश मन्त्रालय दिने अवार्ड पाएकी छन्। गत वर्ष विद्यालय जाँदै गर्दा तेजाब आक्रमणमा

झुट्टा विवरण पेश गरेर नाबालक परिचयपत्र बनाउन खोज्नेलाई सघाएको आरोप लागेका म्याग्दीको धवलागिरि गाउँपालिका–३ मुनाका वडाध्यक्ष पुर्म पुन र सचिव

गलकोट । बागलुङ जिल्लामा बर्सेनि सम्बन्धविच्छेदका घटना बढ्दै गएको छ । जिल्ला अदालत बागलुङमा परेका मुद्दा र फैसलाको तथ्याङ्कअनुसार सम्बन्धविच्छेद