शीर्ष नेताहरुको सांझ तेस्रो पटक बसेको बैठक पनि बिना निष्कर्ष सकियो

१६ बैशाख २०६९, शनिबार १९:०३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १६ बैशाख । मधेसी मोर्चासहित प्रमुख तीन राजनीतिक दलको सनिबार सांझ तेस्रो पटक बसेको बैठक पनि बिना निष्कर्ष टुंगिएको छ । आजै शनिबार बिहानको बैठकमा संघीयता र शासकीय स्वरुपमा सहमति नजिक पुगेको दाबी गरे पनि मोर्चासहित प्रमुख तीन राजनीतिक दलका नेताहरुको सांझ पुन: तेस्रो पटक बसेको बैठकमा पनि कुनै सहमित जुट्न सकेन ।

कांग्रेसले आफ्नो प्रस्ताब ७ प्रदेशमा अडान कायमै राखेको छ भने माओवादी १० प्रदेशमा नै अडिग रहेको छ । तेस्रो ठुलो दल एमालेले पनि कांग्रेसको प्रस्तावित ७ प्रदेशभन्दा माथि हुन नहुने अडान राख्दै आएको छ । बैठक स्थलबाट बाहिरिएक कांग्रेस महामन्त्री कृष्ण सिटौलाले पार्टीमा आन्तिरक छलफल गरेर भोलि बिहान सहमतिको प्रयास पुन: प्रयास गरिने बताएक छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता