जनकपुरमा खेलकुद भौतिक संरचनाको लागत विवरण संकलकार्य शुरु

१५ बैशाख २०६९, शुक्रबार ००:२७ मा प्रकाशित

जनकपुर, १४ वैशाख । खेलकुद तथा संस्कृति विकास कोष जनकपुरले जनकपुर अञ्चलभरीका गाविसको खेलकुद भौतिक संरचनाको लागत विवरण संकलकार्य शुरु गरेको छ । कोषले खेलकुद भोतिक संरचनाको लागत सकंलन कार्यमा स्थानिय खेलकुद क्लव, तथा गाविस कार्यालयलाईविवरण उपलव्ध गराउन आवह्रान प्रेस विज्ञप्ती मार्फत आग्रह गरेको छ । सिन्धुलीको ५३, महोत्तरीको ७६, धनुषाको १०१ र सर्लाहीको ९९ गाविस गरी जम्मा ३२९ वटा गाविसमा खेलकुद भौतिक संरचनाकोलागत विवरण संकल कार्य शुरु गरीएको कोषका संस्थापक अध्यक्ष जितेन्द्र महासेठले जानकारी दिनुभयो । स्थानियक्लवलाई सहयोग र सहकार्यको लागी विवरण सकंलन गर्न लागेको महासेठले जानकारी दिनुभयो । सम्बन्धित जिल्ला खेलकुद बिकास समितिको कार्यालय र खेलकुद तथा सांस्कृती बिकास कोशको कार्यालय जनकपुरमा विवरण बुझाउन आग्रह गरीएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो । टोकियो ओलम्पिक–२०२० अन्तरगत आज नेपालकी एथ्लेटिक्स खेलाडी सरस्वती चौधरीको पराजयसँगै ओलम्पिक यात्रा पनि सकिएको छ । एथलेटिक्सको आज

श्रीलंकाले दोस्रो टी-ट्‍वान्टी आइ खेलमा भारतलाई चार विकेटको रोमाञ्चक जीत निकालेको छ । यो जीतसँगै घरेलु टोली श्रीलंकाले तीन टी-ट्‍वान्टी

जारी टोकियो ओलम्पिक २०२० अन्तर्गत नेपाली खेलाडी गौरिका सिंहले आज महिला सय मिटर फ्रि-स्टाइलमा प्रतिस्पर्धा गर्दैछिन् । गौरिका आजको खेलको

टोकियो । जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकूदमा पौडितर्फ नेपाली खेलाडी एलेक्स शाहले आज प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । नेपालका