अपहरण गरेर हत्या गरेको अरोपमा महोत्तरीको एक पुर्व गाविस सचिव पक्राउ

१३ बैशाख २०६९, बुधबार १७:४९ मा प्रकाशित

महोत्तरी, १३ बैशाख । महोत्तरीको सुन्दरपुर –२ का २७ वर्षिय किसान संजय साहलाई अपहरण गरी हत्या गरेको अरोपमा गौशाला प्रहरीले एक जना पुर्व गाविस सचिवलाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा सुन्दरपुर –१ का ५८ वर्षीया नवल किशोर साह भएको इलाका प्रहरी कार्यालय गौशालाका प्रहरी निरीक्षक जयनारायण यादवले बताउनुभयो । अनुसन्धानकै क्रममा ४ जनालाई पक्राउ गरि छाडिएको प्रहरीले जनाएको छ । यसैबीच घटना बारे छानविनका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीले प्रहरी नायव उपरीक्षक कुशलपूरुष ढकालको संयोजकत्वमा ३ सदस्यि छानविन टोलि गठन गरेको छ । अज्ञात समूहले साहलाई भारत विहारको सितामढी जिल्ला वेला थाना अन्तर्गत पर्ने भगवतिपुरमा छाति र पिठयुमा दुई राउण्ड गोलि हानी आईतबार विहान हत्या गरेको थियो । ५÷६ जनाको संख्यामा आएका हतियारधारि समूहले वैशाख १ गते राति सुन्दरपुर –१ स्थित खेतमा थ्रेसरमा गेहु कुटाई घर फर्किदै गरेका किसान साहलाई बाटो बाटै अपहरण गरि लगेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बेलायतका लागि नेपाली राजदूत लोकदर्शन रेग्मीले बेलायती महारानीसमक्ष ओहोदाको प्रमाणपत्र पेश गर्नु भएको छ । महारानी एलिजावेथ द्वितीयसमक्ष बकिङ्घम प्यालेसमा

रोल्पा । रुन्टिगढी गाउँपालिकामा किशोरीलाई जबर्जस्ती करणीको प्रयास गर्ने एक इन्जिनीयर पक्राउ परेका छन् । गाउँपालिकाको होलेरीमा २० वर्षीया कोरोना

तनहुँ । व्यास नगरपालिका–१ हाइस्कुलटारको नवयुवा क्लवले सोही वडा निवासी मिर्गौला पीडित आशमाया तामाङ्लाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । क्लवका

धनुषा । कोरोना महामारीले सबै क्षेत्र प्रभावित भएको छ । कयौँको रोजीरोटी खोसिएको छ । दैनिक ज्याला मजदूरी गर्नेलाई बिहान–बेलुका