अपहरण गरेर हत्या गरेको अरोपमा महोत्तरीको एक पुर्व गाविस सचिव पक्राउ

१३ बैशाख २०६९, बुधबार १७:४९ मा प्रकाशित

महोत्तरी, १३ बैशाख । महोत्तरीको सुन्दरपुर –२ का २७ वर्षिय किसान संजय साहलाई अपहरण गरी हत्या गरेको अरोपमा गौशाला प्रहरीले एक जना पुर्व गाविस सचिवलाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा सुन्दरपुर –१ का ५८ वर्षीया नवल किशोर साह भएको इलाका प्रहरी कार्यालय गौशालाका प्रहरी निरीक्षक जयनारायण यादवले बताउनुभयो । अनुसन्धानकै क्रममा ४ जनालाई पक्राउ गरि छाडिएको प्रहरीले जनाएको छ । यसैबीच घटना बारे छानविनका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीले प्रहरी नायव उपरीक्षक कुशलपूरुष ढकालको संयोजकत्वमा ३ सदस्यि छानविन टोलि गठन गरेको छ । अज्ञात समूहले साहलाई भारत विहारको सितामढी जिल्ला वेला थाना अन्तर्गत पर्ने भगवतिपुरमा छाति र पिठयुमा दुई राउण्ड गोलि हानी आईतबार विहान हत्या गरेको थियो । ५÷६ जनाको संख्यामा आएका हतियारधारि समूहले वैशाख १ गते राति सुन्दरपुर –१ स्थित खेतमा थ्रेसरमा गेहु कुटाई घर फर्किदै गरेका किसान साहलाई बाटो बाटै अपहरण गरि लगेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बागलुङ । उद्यान उद्यानझैँ छैन भने, बोर्डमा नाम मात्रै झुन्ड्याएर के गर्ने ? यहाँको ‘मदन–आश्रित स्मृति उद्यान’छेउ उभिँदा जो कोहीको

गलेश्वर । आज असोज कृष्ण प्रतिपदादेखि सोह्रश्राद्व सुरु भएको छ । बडादसैँको नजिकैमा पितृकार्य सम्पन्न गरेर चाडपर्व मनाउने परम्पराअनुसार आफ्नो

गलेश्वर । म्याग्दीको बेनी नगरपालिका–२ बगरफाँट गाउँका २०८ घरपरिवार विगत तीन महिनादेखि खानेपानी अभवका कारण खोला र कुवाको दूषित पानी

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष आश्विन कृष्ण प्रतिपदादेखि सुरु हुने सोह्र श्राद्ध अर्थात् पितृ पक्ष आजदेखि अपराह्नकालमा दिवङ्गत पितृका नाममा तर्पण,