किसानलाई समयमा नै मल र बिउ उपलब्ध गराउने कृषि मन्त्रीको भनाइ

१२ बैशाख २०६९, मंगलवार १७:५२ मा प्रकाशित

काभ्रे, १२ बैशाख । कृषि तथा सहकारी मन्त्री अकवाल अहमद शाहले किशानहरुलाई समयमै मल र बिउ उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धता जनाउनुभएको छ । उहाँले अहिलेको समय किसानलाई मल र बिउविजन अत्यावश्यक हुने भएकोले आफूले किसानहरुलाई समयमानै मल र बिउ उपलब्ध गराउने बताउनुभएको हो । आज काभ्रेको धुलिखेलमा शान्ति जनआदर्श सेवा केन्द्रले सञ्चालन गर्न लागेको महिला तथा बालबालिकाहरुको जीवनस्तर सुधारको लागि सृजनात्मक कृषि कार्यक्रम तथा बजारसम्बन्धी स्थापना परियोजनाको शुभारम्भ गर्दै कृषि तथा सहकारी मन्त्री शाहले किशान भूमिसँग जोडिएकोले मल र बिउ उपलब्ध गराउने आफ्नो जिमेबारी भएको बताउनुभयो । नेपालमा महङ्गो किनेर सस्तो बेच्नुपर्ने बाध्यता रहेको बताउँदै मन्त्री शाहले आफ्नो कार्यकालभरि बजारलाई सुधार्ने बताउनुभयो । तीन वर्षसम्म सञ्चालन गर्ने परियोजना काभ्रेका मंगलटार, भिमखारी, कटुन्जे र च्यासिङखर्कमा सञ्चालन गर्ने शान्ति जनआदर्श सेवा केन्द्रले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ

काठमाडौं । नेपालमा प्रायः सबै उपभोग्य सामग्रीको बजार मूल्यमा एकरुपता पाइँदैन । नियमित बजार अनुगमन नहुँदा भान्सामा नभइ नहुने चिनीको

काठमाडौँ। नेपालको ऊर्जा क्षेत्रको विकासका लागि एकपछि अर्को लगानी गर्दै आएको कर्मचारी सञ्चयकोषले तामाकोशी पाँचौँमा १२ अर्ब रुपैयाँ ऋण उपलब्ध