किसानलाई समयमा नै मल र बिउ उपलब्ध गराउने कृषि मन्त्रीको भनाइ

१२ बैशाख २०६९, मंगलवार १७:५२ मा प्रकाशित

काभ्रे, १२ बैशाख । कृषि तथा सहकारी मन्त्री अकवाल अहमद शाहले किशानहरुलाई समयमै मल र बिउ उपलब्ध गराउने प्रतिबद्धता जनाउनुभएको छ । उहाँले अहिलेको समय किसानलाई मल र बिउविजन अत्यावश्यक हुने भएकोले आफूले किसानहरुलाई समयमानै मल र बिउ उपलब्ध गराउने बताउनुभएको हो । आज काभ्रेको धुलिखेलमा शान्ति जनआदर्श सेवा केन्द्रले सञ्चालन गर्न लागेको महिला तथा बालबालिकाहरुको जीवनस्तर सुधारको लागि सृजनात्मक कृषि कार्यक्रम तथा बजारसम्बन्धी स्थापना परियोजनाको शुभारम्भ गर्दै कृषि तथा सहकारी मन्त्री शाहले किशान भूमिसँग जोडिएकोले मल र बिउ उपलब्ध गराउने आफ्नो जिमेबारी भएको बताउनुभयो । नेपालमा महङ्गो किनेर सस्तो बेच्नुपर्ने बाध्यता रहेको बताउँदै मन्त्री शाहले आफ्नो कार्यकालभरि बजारलाई सुधार्ने बताउनुभयो । तीन वर्षसम्म सञ्चालन गर्ने परियोजना काभ्रेका मंगलटार, भिमखारी, कटुन्जे र च्यासिङखर्कमा सञ्चालन गर्ने शान्ति जनआदर्श सेवा केन्द्रले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला दुई सय ले बढेर रु ९७ हजार एक सय तोकिएको छ

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९५ हजार ६०० तोकिएको छ । अघिल्लो दिन प्रतितोला रु

पर्सा । पालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यपारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको

धितोपत्र बजारमा शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक आज पनि दोहोरो अङ्कले ओरालो लागेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार नेप्से