भ्याट छल्नेको नाम सार्वजनिक गर्न निर्देशन

१२ बैशाख २०६९, मंगलवार १७:५० मा प्रकाशित

काठमाडौ, १२ बैशाख ।सार्वजनिक लेखा समितिले मूल्य अभिवृद्धि कर भ्याट छल्नेको नामलगायत सम्पूर्ण विवरण सात दिनभित्र सार्वजनिक गर्न गराउन अर्थ मन्त्रालयलाई निर्देशन दिएको छ । समितिको आजको बैठकले सामाजिक सुरक्षाका लागि विनियोजित रकम अन्यत्र नसार्न अर्थ मन्त्रालयलगायत सबै मन्त्रालयलाई निर्देशन पनि दिएको छ । समितिका सभापति रामकृष्ण यादवका अनुसार चालु आर्थिक वर्षको बजेट निकासा खर्च र रकमान्तरको मन्त्रालयगत विवरण यही वैशाख २० गतेभित्र समितिमा पठाउन पनि र्थ मन्त्रालयलाई निर्देशन दिएको छ । कानुनबमोजिम बाहेक कुनै किसिमको रकमान्तर एवम् शोधनान्तर नगर्न सरकारका सबै मन्त्रालयलाई आजको बैठकले निर्देशन दिएको सभापति यादवले जानकारी दिनुभयो । आजको बैठकले सम्पूर्ण विवरण मन्त्रिपरिषद्लाई जानकारी गराउने र तदनुरुप गर्न गराउन निर्णय गरिएको पनि उहाँले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको

काठमाडौं । मदन पुरस्कार २०७७ को प्रारम्भिक सूचीमा ९ वटा पुस्तक परेका छन् । मदन पुरस्कार गुठीले शुक्रबार ९ वटा