रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर ४६ रनले विजयी

१२ बैशाख २०६९, मंगलवार १७:२१ मा प्रकाशित

कठमाडौ, १२ बैशाख । आइपिएल क्रिकेट अन्तगर्त गएराति भएको राजस्थान रोयल्स विरुद्धको खेलमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर ४६ रनले विजयी भएको छ । जितसँगै ७ खेल खेलेको बैंगलोर ८ अंक सहित छैटौं स्थानमा उक्लिएको छ । ८ खेल खेलेको राजस्थानको पनि ८ अंक छ । तर रनरेटका आधारमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर चौथो स्थानमा छ । ६ खेलबाट ८ अंक बटुलेको दिल्ली पहिलो स्थानमा छ । पहिला ब्याटिङ गरेको बैंगलोरले तिलक रत्ने दिल्सनको नट आउट ७६ रनको मद्दतमा २० ओभरमा ३ विकेट गुमाउँदै १ सय ८९ रन बनाएको थियो । जवाफमा राजस्थान रोयल्सले २० ओभरमा ७ विकेट गुमाउँदै १ सय ४३ रन मात्र बनायो । प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दिउँसो सवा ४ बजे पुर्ण वारियर्स र दिल्ली डेयर डेभिल्स तथा सवा ८ बजे कोलकता नाइट राइडर्सर डेक्कन चार्ज हैदरावादबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो । जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकूदमा पौडितर्फ नेपाली खेलाडी एलेक्स शाहले आज प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । नेपालका

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन पदक तालिकाको शीर्ष स्थानमा कायमै रहेको छ । चीनले हालसम्म छ

घरेलु टोली आयरल्याण्डविरुद्धको तीन खेलको ट्वेन्टी(ट्वेन्टी क्रिकेट श्रृंखला दक्षिण अफ्रिकाले क्लिन स्विप गरेको छ । तेस्रो तथा अन्तिम खेल ४९

काठमाडौं । टोकियो ओलिम्पिक्समा नेपाली खेलाडीहरूको खेल आजदेखि शुरु भएका छन् । शुटिङमा नेपालकी कल्पना परियारले महिला १० मिटर एयर