रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर ४६ रनले विजयी

१२ बैशाख २०६९, मंगलवार १७:२१ मा प्रकाशित

कठमाडौ, १२ बैशाख । आइपिएल क्रिकेट अन्तगर्त गएराति भएको राजस्थान रोयल्स विरुद्धको खेलमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर ४६ रनले विजयी भएको छ । जितसँगै ७ खेल खेलेको बैंगलोर ८ अंक सहित छैटौं स्थानमा उक्लिएको छ । ८ खेल खेलेको राजस्थानको पनि ८ अंक छ । तर रनरेटका आधारमा रोयल च्यालेन्जर्स बैंगलोर चौथो स्थानमा छ । ६ खेलबाट ८ अंक बटुलेको दिल्ली पहिलो स्थानमा छ । पहिला ब्याटिङ गरेको बैंगलोरले तिलक रत्ने दिल्सनको नट आउट ७६ रनको मद्दतमा २० ओभरमा ३ विकेट गुमाउँदै १ सय ८९ रन बनाएको थियो । जवाफमा राजस्थान रोयल्सले २० ओभरमा ७ विकेट गुमाउँदै १ सय ४३ रन मात्र बनायो । प्रतियोगिता अन्तर्गत आज दिउँसो सवा ४ बजे पुर्ण वारियर्स र दिल्ली डेयर डेभिल्स तथा सवा ८ बजे कोलकता नाइट राइडर्सर डेक्कन चार्ज हैदरावादबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

भारतमा जारी आईपीएलमा दिल्ली क्यापिटल्सले तेस्रो जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा मुम्बईविरुद्धको खेलमा दिल्ली ६ विकेटले विजयी भयो

काठमाडौं । काठमाडौंमा जारी त्रिकोणात्मक टी–२० सिरिज अन्तर्गत नेपाल नेदरल्यान्ड्ससँग ३ विकेटले पराजित भएको छ । नेपालले दिएको २ सय

काठमाडौं । नेपालले त्रिकोणात्मक टी-ट्‍वान्टी आइ सिरिजको तेस्रो खेल आज नेदरल्याण्ड्ससँग खेल्दैछ । यस सिरिजको फाइनलको यात्रा तय गरिसकेको नेपालले

काठमाडौं ।  त्रिकोणात्मक टी–ट्वान्टी क्रिकेट सिरिजमा नेपालले मलेसियालाई ९ विकेटले पराजित गर्दै प्रतियोगितामा दोस्रो जित दर्ता गराएको छ । कीर्तिपुरस्थित