धर्नासहित ज्ञापनपत्र बुझाउन गएका मुस्लिम अगुवा नियन्त्रणमा

१२ बैशाख २०६९, मंगलवार १७:१३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १२ बैशाख । नयाँ बन्ने संविधानमा आफ्ना माग समेटिनुपर्ने भन्दै आज जिल्ला प्रशासन कार्यालय, बबरमहलमा धर्ना दिएका मुस्लिम समुदायका अगुवासहित २६ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारीमार्फत सरकारलाई ज्ञापनपत्र बुझाउने क्रममा जिल्ला प्रहरी कार्यालय अगाडि धर्नामा रहेका मुस्लिम अगुवाहरु सदरुल मियाँ अन्सारी, मोहम्मद रिजवान अन्सारीलगायतलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो । नयाँ संविधानमा मुलुकका आम मुस्लिम समुदायका माग समेट्नुपर्ने भन्दै शान्तिपूर्णरुपमा धर्नासहित ज्ञापनपत्र बुझाउने कार्यक्रममा प्रहरी हस्तक्षेप हुनु मुस्लिमप्रतिको दुव्र्यवहार भएको गठबन्धनका प्रचारप्रसार विभाग प्रमुख जुनैद अन्सारीले बताउनुभयो । प्रहरीले निषेधित क्षेत्रमा धर्ना दिएकाले धर्नाकारीलाई नियन्त्रणमा लिनुपरेको बताउँदै उनीहरुलाई केही समयपछि छाडिने जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र जनता समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा. बाबुराम भट्टराईबीच भेटवार्ता

बागलुङ । वर्षाका बेला बागलुङवासीले धारोमा पानी आउछ कि आउँदैन भनेर आकाशतर्फ फर्केर निक्यौल गर्ने गर्छन् । वर्षातको समयमा बागलुङमा

काठमाडौँ । सरकार केही दिनमै नागरिकतासम्बन्धी विधेयक संसद्मा पेस गर्ने तयारीमा रहेका बेला प्रमुख प्रतिपक्षी एमालेले त्यसलाई अस्वीकार गर्ने जनाएको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसका नेता शेखर कोइराला पक्षको बैठक आज (शुक्रबार) पनि बस्ने भएको छ । बिहीबार राजधानीको बत्तीसपुतली फुडल्याण्डमा