धर्नासहित ज्ञापनपत्र बुझाउन गएका मुस्लिम अगुवा नियन्त्रणमा

१२ बैशाख २०६९, मंगलवार १७:१३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १२ बैशाख । नयाँ बन्ने संविधानमा आफ्ना माग समेटिनुपर्ने भन्दै आज जिल्ला प्रशासन कार्यालय, बबरमहलमा धर्ना दिएका मुस्लिम समुदायका अगुवासहित २६ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारीमार्फत सरकारलाई ज्ञापनपत्र बुझाउने क्रममा जिल्ला प्रहरी कार्यालय अगाडि धर्नामा रहेका मुस्लिम अगुवाहरु सदरुल मियाँ अन्सारी, मोहम्मद रिजवान अन्सारीलगायतलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको हो । नयाँ संविधानमा मुलुकका आम मुस्लिम समुदायका माग समेट्नुपर्ने भन्दै शान्तिपूर्णरुपमा धर्नासहित ज्ञापनपत्र बुझाउने कार्यक्रममा प्रहरी हस्तक्षेप हुनु मुस्लिमप्रतिको दुव्र्यवहार भएको गठबन्धनका प्रचारप्रसार विभाग प्रमुख जुनैद अन्सारीले बताउनुभयो । प्रहरीले निषेधित क्षेत्रमा धर्ना दिएकाले धर्नाकारीलाई नियन्त्रणमा लिनुपरेको बताउँदै उनीहरुलाई केही समयपछि छाडिने जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको

काठमाडौँ । नक्कली पीसीआर रिपोर्ट दिने सुरिया हेल्थ केयरको लाइसेन्स निलम्बन गरिएको छ । राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाले नक्कली रिपोर्टका बारेमा

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा (एमाले) अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र नेता माधवकुमार नेपालबीच लामो समयको संवादहीनता तोडिएसँगै राजनीतिक