संविधानसभाको बैठक स्थगन गर्ने सहमति

११ बैशाख २०६९, सोमबार १७:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ११ बैशाख । दलहरुबीच सहमति नभए मतदान प्रक्रियामा जान आजका लागि बोलाइएको संविधानसभाको बैठक स्थगन हुने भएको छ । दलहरु सहमति प्रक्रियामा रहेकाले संविधानसभाको बैठक पछि सार्ने सहमति भएको छ । दिउसो ३ बजे बोलाइएको बैठक सूचना टास गरी १४ गतेसम्मका लागि स्थगन गरिने भएको हो । दिउसो केहीबेर बसेको विवाद समाधान उपसमितिको बैठकमा नेताहरुबीच संविधानसभाको बैठक पछि सार्ने सहमति भएको काङ्ग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेलले जानकारी दिनुभयो । संविधानसभामा नियमावली संशोधन, संविधानसभाको बैठकका विषयमा छलफल भइरहेको छ । आज बेलुका र भोलि विवाद समाधानका लागि गम्भीर छलफल गर्ने शीर्ष नेताहरुले बताएकाले संवैधानिक समितिको दुई दिन र संविधानसभाको बैठक तीन दिन पछि सारिएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर कोभिड–१९ का आठ हजार ८५० सङ्क्रमित भेटिएका छन् । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले आज गरेको नियमित

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री तथा नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई माधव नेपाल– झलनाथ खनाल पक्षले भोलि विहान ९ बजेसम्मको अल्टिमेटम

काठमाडौं । सत्तारुढ नेकपा एमालेले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई विश्वासको मत दिन आफ्ना सांसदहरूलाई ह्वीप जारी गरेको छ । एमाले

काठमाडौं । तोकिएको स्वास्थ्य मापदण्डको पालना गरि प्रतिनिधि सभाको विशेष अधिवेशन गरिने भएको छ । कोरोना संक्रमित सांसदहरुलाई पनि मतदानमा