खेलाडीलाई सम्मान, बेवास्ता गरेको खेलाडीको गुनासो

११ बैशाख २०६९, सोमबार १७:५४ मा प्रकाशित

पाल्पा, ११ बैशाख । धनगढीमा सम्पन्न छैठौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगितामा पाल्पाबाट सहभागि भई दुई स्वर्णसहित ९ पदक ल्याउन सफल पाल्पाका चार खेलाडीलाई आज तानसेनमा सम्मान गरिएको छ । नेपाल इन्टरनेशनल तेक्वान्डो महासङघ पाल्पाले तानसेनमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि २ स्वर्ण १ रजत पदक विजेता ममता थापा, २ रजत १ कास्य पदक विजेता प्रकाश थापा, २ रजत विजेता सिमा सारु र १ रजत १ कास्य पदक विजेता सञ्जु कार्कीलाई सम्मान गरेको हो । उनीहरुलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि तथा पाल्पाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी टिकाराम घिमिरे र तेक्वान्डो महासंघका पाल्पा अध्यक्ष निरबहादुर सारुले सम्मान गर्नुृ भएको थियो । ममता थापालाई नगद ५ हजार, मेडल, सम्मान पत्र तथा अन्य खेलाडिलाई नगद ३ हजार,मेडल र सम्मान पत्रले सम्मान गरिएको हो । कार्यक्रममा बोल्ने खेलाडी तथा प्रशिक्षक हरुले राष्ट्रिय प्रतियोगितामा पदक जितेर पाल्पाको नाउँ राख्न खेलाडीहरु सफल भएपनि सम्बन्धित पक्षले बेवास्ता गरेको गुनासो गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । देशकै पहिलो फ्रेन्चाइज फुटबल प्रतियोगिता खुकुरी नेपाल सुपर लिग (एनएसएल)को पहिलो सिजनको फाइनलमा शनिबार धनगढी एफसी र काठमाडौं

मड्रिड । स्पेनिस लिग फुटबलमा गएराति रियाल मड्रिड र भियारियाल विजयी भएका छन् । उपाधि होडमा रहेको रियाल मड्रिडले ग्रानाडालाई

स्पेनिस ला लिगा फुटबलको बार्सिलोना लेभान्तेसंग बराबरीमा रोकिएको छ । गएराति भएको खेलमा लेभान्तेसँग बार्सिलोना ३ –३ को बराबरीम रोकिएको

लन्डन । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले पुनरागमन जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा युनाईटेडले १० खेलाडीमा सिमित