खेलाडीलाई सम्मान, बेवास्ता गरेको खेलाडीको गुनासो

११ बैशाख २०६९, सोमबार १७:५४ मा प्रकाशित

पाल्पा, ११ बैशाख । धनगढीमा सम्पन्न छैठौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगितामा पाल्पाबाट सहभागि भई दुई स्वर्णसहित ९ पदक ल्याउन सफल पाल्पाका चार खेलाडीलाई आज तानसेनमा सम्मान गरिएको छ । नेपाल इन्टरनेशनल तेक्वान्डो महासङघ पाल्पाले तानसेनमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि २ स्वर्ण १ रजत पदक विजेता ममता थापा, २ रजत १ कास्य पदक विजेता प्रकाश थापा, २ रजत विजेता सिमा सारु र १ रजत १ कास्य पदक विजेता सञ्जु कार्कीलाई सम्मान गरेको हो । उनीहरुलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि तथा पाल्पाका प्रमुख जिल्ला अधिकारी टिकाराम घिमिरे र तेक्वान्डो महासंघका पाल्पा अध्यक्ष निरबहादुर सारुले सम्मान गर्नुृ भएको थियो । ममता थापालाई नगद ५ हजार, मेडल, सम्मान पत्र तथा अन्य खेलाडिलाई नगद ३ हजार,मेडल र सम्मान पत्रले सम्मान गरिएको हो । कार्यक्रममा बोल्ने खेलाडी तथा प्रशिक्षक हरुले राष्ट्रिय प्रतियोगितामा पदक जितेर पाल्पाको नाउँ राख्न खेलाडीहरु सफल भएपनि सम्बन्धित पक्षले बेवास्ता गरेको गुनासो गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो । जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकूदमा पौडितर्फ नेपाली खेलाडी एलेक्स शाहले आज प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । नेपालका

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन पदक तालिकाको शीर्ष स्थानमा कायमै रहेको छ । चीनले हालसम्म छ

घरेलु टोली आयरल्याण्डविरुद्धको तीन खेलको ट्वेन्टी(ट्वेन्टी क्रिकेट श्रृंखला दक्षिण अफ्रिकाले क्लिन स्विप गरेको छ । तेस्रो तथा अन्तिम खेल ४९

काठमाडौं । टोकियो ओलिम्पिक्समा नेपाली खेलाडीहरूको खेल आजदेखि शुरु भएका छन् । शुटिङमा नेपालकी कल्पना परियारले महिला १० मिटर एयर