प्रत्यक्ष निर्वाचित राष्ट्रपति र ९ प्रदेशमा सहमति भएको अर्थमन्त्री पुनको खुलासा

१० बैशाख २०६९, आईतवार १८:४५ मा प्रकाशित

बाग्लुग, १० बैशाख । एकीकृत नेकपा माओवादीका स्थायी कमिटी सदस्य एवं अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले दलहरुबीच कार्यकारी राष्ट्रपति र ९ वटा प्रान्त बनाउनेमा सहमति भइसकेको दाबी गर्नुभएको छ । पत्रकार महासंघ बागलुङ शाखाले आयोजना गरेको पुरस्कार वितरण कार्यक्रममा उहाँले दलहरुबीच अनौपचारिक रुपमा यो सहमति भइसकेको दावी गर्नुभयो । अर्थमन्त्री पुनले एकीकृत नेकपा माओवादीले शान्ति र संविधानका लागि लडाकु सरकारलाई हस्तान्तरण गरिसकेकाले अब दलहरु अन्य दलहरुले शान्ति र संविधानकालागि ध्यान दिएर अगाडि बढ्न आग्रह समेत गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा महासंघ बागलुङ शाखाका निवर्तमान अध्यक्ष हरिनारायण गौतमले आफ्ना बाबुआमा हरिलाल गौतम र नन्दकली गौतमको सम्झनामा स्थापना गर्नुभएको नन्दहरी सिर्जनसिल पत्रकारिता पुरस्कार म्याग्दीका पत्रकार घनश्याम खड्कालाई प्रदान गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाली कांग्रेसका सभापति देउवासँग आफूलाई विश्वासको मत दिन आग्रह गरेका छन् । बुधबार देउवा

काठमाडौं । प्रतिपक्षी नेपाली कांग्रेस र नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले बागमती प्रदेशमा हुने राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनमा डा. खिमलाल देवकोटालाई साझा उम्मेदवार बनाउने

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)ले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ताको पत्र आज संसद् सचिवालयलाई बुझाएको छ । प्रधानमन्त्री केपी

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विश्वासको मत लिन संसद अधिवेशन आह्वान गरेपछि उनलाई असफल बनाउने रणनीति तय गर्न विपक्षी