प्रत्यक्ष निर्वाचित राष्ट्रपति र ९ प्रदेशमा सहमति भएको अर्थमन्त्री पुनको खुलासा

१० बैशाख २०६९, आईतवार १८:४५ मा प्रकाशित

बाग्लुग, १० बैशाख । एकीकृत नेकपा माओवादीका स्थायी कमिटी सदस्य एवं अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले दलहरुबीच कार्यकारी राष्ट्रपति र ९ वटा प्रान्त बनाउनेमा सहमति भइसकेको दाबी गर्नुभएको छ । पत्रकार महासंघ बागलुङ शाखाले आयोजना गरेको पुरस्कार वितरण कार्यक्रममा उहाँले दलहरुबीच अनौपचारिक रुपमा यो सहमति भइसकेको दावी गर्नुभयो । अर्थमन्त्री पुनले एकीकृत नेकपा माओवादीले शान्ति र संविधानका लागि लडाकु सरकारलाई हस्तान्तरण गरिसकेकाले अब दलहरु अन्य दलहरुले शान्ति र संविधानकालागि ध्यान दिएर अगाडि बढ्न आग्रह समेत गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा महासंघ बागलुङ शाखाका निवर्तमान अध्यक्ष हरिनारायण गौतमले आफ्ना बाबुआमा हरिलाल गौतम र नन्दकली गौतमको सम्झनामा स्थापना गर्नुभएको नन्दहरी सिर्जनसिल पत्रकारिता पुरस्कार म्याग्दीका पत्रकार घनश्याम खड्कालाई प्रदान गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

केदार मगर, खोटाङ । साकेला गाउँपालिका–५ मात्तिमविर्तालाई केन्द्रविन्दु बनाएर आइतबार गएको भूकम्पले हालसम्म जिल्लाभर दुई विद्यालय भवन, एक प्रहरी चौकी

म्याग्दी । म्याग्दीका पौढ महिलाहरूले बुढ्यौलीमा माध्यमिक शिक्षा परीक्षा (एसइई) उत्तीर्ण गरेर पढाइलाई उमेरले नछेक्ने भनाइलाई चरितार्थ गर्नुभएको छ ।

नवलपुर । पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत नवलपरासी (बर्दघाट–सुस्तापूर्व)को दाउन्नेमा यात्रुबाहक बसमा आगलागी हुँदा ३३ यात्रु घाइते भएका छन् । आज बिहान साढे

काठमाडौं । जापानका पूर्वप्रधानमन्त्री सिन्जो आबेमाथि शुक्रबार बिहान नारा सहरमा आक्रमण भएको छ । सभालाई सम्बोधन गर्ने क्रममा उनीमाथि गोली प्रहार