सद्भावना पार्टीको महाधिवेशन २२ गतेदेखि

९ बैशाख २०६९, शनिबार १६:२४ मा प्रकाशित

जनकपुर, ९ वैशाख ।  सद्भावना पार्टीको महाधिवेशन यही २२ गतेदेखि जनकपुरमा हुने भएको छ । आज जनकपुरमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा अध्यक्ष राजेन्द्र महतोले यो जानकारी दिनुभएको हो । उहाँले यो महाधिवेशनले पार्टी संगठनात्मक रुपमै राष्ट्रिय पार्टीका रुपमा परिणत हुने दाबी पनि गर्नुभयो ।
सुकेटार विमानस्थलमा यात्रुको चाप अत्याधिक
ताप्लेजुङस् ताप्लेजुङमा रहेको एक मात्र विमानस्थल सुकेटार विमानस्थलमा निजी कम्पनीले उडान सुरु नगर्दा नेपाल वायु सेवा निगमलाई यात्रुको चाप थेग्न कठिनाइ भएको छ । सातामा आइतबार एक पटक मात्रै उडान गर्दै आएको निगममा टिकट लिनेहरुको भीड बढेकाले विदेशी पर्यटक चार्टर गरेर ताप्लेजुङ आउन बाध्य भएका छन् ।
स्थानीयबासीन्दाको मागका कारण आइतबारका लागि एक साता अघि सबै टिकट बिक्री भइसक्ने गरेको स्टेसन म्यानेजर हेमन्त उप्रेतीले बताउनुभयो । उहाँका  अनुसार बिरामी अशक्त र जरुरी परेकालाई उपलब्ध गराउने एक र दुई टिकट लुकाएर राख्न पनि कठिन भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पोखरा । गण्डकी प्रदेशसभाका नेपाली कांग्रेस, नेकपा माओवादी केन्द्र, राष्ट्रिय जनमोर्चा र जनता समाजवादी पार्टीले गण्डकी प्रदेशमा गरिएको मुख्यमन्त्रीको नियुक्ति

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्षको नौ महिनामा कूल रु सात खर्ब २९ अर्ब दुई करोड बराबरको विप्रेषण स्वदेश भित्रिएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संयुक्त सरकार बनाउन दिएको तीन दिनको म्याद बिहीबार सकिँदै छ। बिहीबार साँझ ९ बजेसम्ममा विपक्षी

काठमाडौं । काठमाडौँ प्रशासनले कोभिड–१९ सङ्क्रमण तीव्र्र फैलिरहेको अवस्थामा सबै पक्ष जिम्मेवार भएर अघि बढ्नुपर्ने भन्दै ध्यानाकर्षण गराएको छ ।