सद्भावना पार्टीको महाधिवेशन २२ गतेदेखि

९ बैशाख २०६९, शनिबार १६:२४ मा प्रकाशित

जनकपुर, ९ वैशाख ।  सद्भावना पार्टीको महाधिवेशन यही २२ गतेदेखि जनकपुरमा हुने भएको छ । आज जनकपुरमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा अध्यक्ष राजेन्द्र महतोले यो जानकारी दिनुभएको हो । उहाँले यो महाधिवेशनले पार्टी संगठनात्मक रुपमै राष्ट्रिय पार्टीका रुपमा परिणत हुने दाबी पनि गर्नुभयो ।
सुकेटार विमानस्थलमा यात्रुको चाप अत्याधिक
ताप्लेजुङस् ताप्लेजुङमा रहेको एक मात्र विमानस्थल सुकेटार विमानस्थलमा निजी कम्पनीले उडान सुरु नगर्दा नेपाल वायु सेवा निगमलाई यात्रुको चाप थेग्न कठिनाइ भएको छ । सातामा आइतबार एक पटक मात्रै उडान गर्दै आएको निगममा टिकट लिनेहरुको भीड बढेकाले विदेशी पर्यटक चार्टर गरेर ताप्लेजुङ आउन बाध्य भएका छन् ।
स्थानीयबासीन्दाको मागका कारण आइतबारका लागि एक साता अघि सबै टिकट बिक्री भइसक्ने गरेको स्टेसन म्यानेजर हेमन्त उप्रेतीले बताउनुभयो । उहाँका  अनुसार बिरामी अशक्त र जरुरी परेकालाई उपलब्ध गराउने एक र दुई टिकट लुकाएर राख्न पनि कठिन भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसको स्थानीय तह निर्वाचन केन्द्रीय परिचालन समितिले सिट संख्या बढाउन गठबन्धन आवश्यक भएको निष्कर्ष निकालेको छ ।

फर्डिनान्ड रोमुआल्डेज मार्कोस जुनियरले बिहीबार मनिला शहरमा हजारौं मानिसहरूका बीच फिलिपिन्सको १७ औं राष्ट्रपतिको रूपमा शपथ ग्रहण गरेका छन्। मार्कोस

एजेन्सी । दोस्रो विश्वयुद्धमा जापानी फौजलाई आच्छुआच्छु पारेर राष्ट्रपतिबाट सर्वोच्च पदक पाएका हर्शेल डब्ल्यू विलियम्सको ९८ वर्षको उमेरमा मृत्यु भएको

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा पत्नी आरजु राणा देउवालाई कोरोनाभाइरस संक्रमण भएको छ । कोरोनाभाइरस संक्रमण भएपछि आरजु केही दिनयता