नेविसंघ र अनेरास्ववियुको छुट्टाछुट्टै प्रदर्शन

८ बैशाख २०६९, शुक्रबार १५:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ८ बैशाख । काठमाडौंको पशुपति क्याम्पसमा हिजो भएको झडपविरुद्ध नेविसंघ र अनेरास्ववियुले आज बिहान राजधानीका विभिन्न क्याम्पस अगाडि छुट्टाछुट्टै प्रदर्शन गरेका छन् । अनेरास्ववियुका कार्यकर्ताले आफ्ना साथीहरुमाथि आक्रमण गरेकोभन्दै नेविसंघले घण्टाघरस्थित त्रिचन्द्र क्याम्पस र लैनचौरस्थित अमृत साइन्स क्याम्पस अगाडि प्रदर्शन गरेको हो । प्रदर्शनसंगै विद्यार्थीहरुले चक्काजाम समेत गरेका थिए । चक्काजामकै क्रममा नेविसंघका विद्यार्थीहरुले चाबहिलमा एउटा सरकारी गाडीमा आगजनी गरेका छन् । आगजनीबाट बा १ झ ५४६७ नम्बरको गाडीमा पूर्ण रुपमा  क्षति पुगेको प्रहरीले जनाएको छ । त्यस्तै अनेरास्ववियुले आफ्ना कार्यकर्ताहरुलाई नेविसंघले आक्रमण गरेकोभन्दै पुतलीसडक स्थित आरआर क्याम्पस अगाडि चक्का जाम गरेको थियो । हिजो भएको झडपको बिषयलाई लिएर नेविसंघ र अनेरास्ववियुबीच आरोपप्रत्यारोप चलेको छ । नेविसंघले क्याम्पसहरुमा अनेरास्ववियुका पदाधिकारीहरु प्रवेशगरी आफना कार्यकर्ताहरुमाथि खुकुरी र रड प्रयोग गर्ने आक्रमणकारीहरुलाई  कारबाही हुनपर्ने  माग गरेको छ भने अनेरास्ववियूले झुट्टा आरोपलगाई आफना कार्यकर्ताहरुलाई फसाएको भन्दै कार्यकर्ता रिहाईको मागगर्दै चक्का जाम गरेको जनाएको छ । नेविसंघले अनेरास्ववियुका कार्यकर्ताहरुको आक्रमणबाट अर्जुन भण्डारी, रमेश खड्का र रोशन श्रेष्ठ घाइते भएको आरोप लगाएको छ ।घाइतेमध्ये रमेश खड्का र अर्जुन भण्डारीको गम्भीर अवस्थामा चावहिलस्थित ओम अस्पतालमा उपचार भइरहेको नेविसंघले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ९ हजार ३ सय ५ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने १ सय

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनता पार्टीको महन्थ ठाकुर पक्षले राष्ट्रपतिलाई बहुमतीय सरकारमा सहभागी नहुने जानकारी गराएको छ । राजपाका अध्यक्ष महन्थ

काठमाडौं । मुलुकको एक मात्र त्रिभुवन अन्तरराष्ट्रिय विमानस्थल भएर हुने अन्तरराष्ट्रिय उडानमाथिको प्रतिबन्ध आगामी जेठ १७ गतेसम्म लम्बिएको छ ।

काठमाडौं । कोरोना संक्रमण र मृत्युमा आज पनि नयाँ रेकर्ड कायम भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार २१३१६