सरकारी कार्यालयहरुमा रहेका उजुरी पेटिका उपयोगविहीन

८ बैशाख २०६९, शुक्रबार १५:१६ मा प्रकाशित

रौतहट, ८ बैशाख । रौतहट जिल्लाका विभिन्न सरकारी कार्यालयहरुमा रहेका उजुरी पेटिका उपयोगविहीन अवस्थामा रहेको छ । सर्वसाधारण तथा सेवाग्राहीहरुका गुनासो तथा उजुरीका लागि जिल्लाका विभिन्न ठाउँमा रहेका सरकारी कार्यालयहरुमा उजुरी पेटिका राखिएको भए पनि सो सम्बन्धमा सेवाग्राहीहरु समेत सचेत नभएका कारण उपयोगविहीन भएको हो । जिल्ला अस्पताल गौर, जिल्ला वन कार्यालय, जिल्ला विकास समिति, जिल्ला प्रशासन कार्यालय, जिल्ला कृषि कार्यालयलगायत सरकारी कार्यालयहरुमा रहेका उजुरी पेटिकामा पत्र नभई माकुराको जालोले छोपेको पाइएको राजन साहले जानकारी दिनुभयो । सरकारी कार्यालयहरुबाट सेवाग्रहीलाई मर्का परे गुनासो तथा उजुरी गर्नका लागि सरकारी कार्यालयहरुमा उजुरी पेटिका राखिने गरेको भएपनि हिजोआज उजुरी पेटिका उपयोगविहीन भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् गठन गरेका छन् । उनले यसअघि आफ्नो क्याबिनेटमा रहेका सबै मन्त्रीहरुलाई दोहोर्‍याएका छन्

काठमाडौं । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली तेस्रो पटक प्रधानमन्त्री नियुक्त हुनुभएको छ । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले ओलीलाई नेपालको

काठमाडौँ । नेकपाका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले राजीनामाको कुरा तत्काललाई टरेको बताएका छन्। प्रधानमन्त्री एवं नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा