अराजकता प्रदर्शन गर्नेलाई छुट नदिने एकीकृत माओवादी अध्यक्षको चेतावनी

८ बैशाख २०६९, शुक्रबार १५:१५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ८ बैशाख । एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले पार्टीको एकता र नीतिविरुद्ध गएर अराजकता प्रदर्शन गर्नेहरुलाई पार्टीले कुनै पनि हालतमा माफी नदिने बताउनुभएको छ । बुद्धिजीवी विशेष जिल्ला समितिले आज गरेको प्रशिक्षण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रचण्डले पार्टीले आफ्नो लक्ष्य र उद्देश्य नछोडेको र विगतमा उठाएका एजेन्डाहरुलाई संस्थागत गर्न लागिपरेको बेला अराजकता पैदा गरेर पार्टीलाई कमजोर नबनाउन उपाध्यक्ष मोहन वैद्य पक्षलाई आग्रह गर्नुभयो । यतिखेर वैद्य पक्षले चाहेजस्तो गर्ने हो भने विजयको नजिक पुगेको पार्टी बर्मा र मलायाको हालतमा पुग्ने धारणा पनि प्रचण्डले राख्नुभयो । शान्तिप्रक्रिया टुङ्गोमा पुगेपछि तत्कालै संविधान निर्माणको काम हुन्छ भन्ने राजनीतिक दलहरु पछि हट्न लागेका त होइनन् भन्ने आशङ्का पैदा भएको भन्दै उहाँले हिजो एमाओवादी शान्तिप्रक्रिया टुङ्ग्याउन चाहँदैन भन्ने आशङ्का राख्नेहरु यो वा त्यो वहानामा पछि हट्न खोजे त्यस्ता प्रवृत्तिलाई नेपाली जनताले कुनै पनि हालतमा नछाड्ने बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बुधवार बसेको सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले अघिल्लो सरकारले गरेका राजनीतिक नियुक्ति खारेज गर्ने निर्णय गरेको छ । प्रधानमन्त्रीको सरकारी

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको