अखिल र नेविसंघ वीच पशुपति क्याम्पसमा झडप, दर्जनौ विद्यार्थी घाइते

८ बैशाख २०६९, शुक्रबार ०४:२४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ८ बैशाख । बिहिबार राजधानीको चावहिलस्थित पशुपति क्यामपसमा एमाले निकट अखिलका कार्यकर्ता र नेविसंघका कार्यकर्ता वीच भएको विवाद झडपमा परिणत हुँदा दर्जनौ विद्यार्थी घाइते भएका छन् । गम्भीर घाइते हुनेमा नेवि संघका रमेश खडका, अर्जुन भण्डारी र थप दुईको ओम अस्पतालमा र अखिलका टेकेन्द्र कठायतको मोडेल अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । झडपको कारण अखिल र नेवि संघले एक अर्कालाइ दोषारोपण गरेका छन् ।
नेवि संघका अनुसार अखिलका कार्यकर्ताले हतियार सहित क्यम्पस हाताभित्र आक्रमण गरेका थिए भने अनेरास्ववियुले त्यसको खण्डन गरेको छ । अखिलले नेवि संघले गरेको आक्रमणको प्रतिकार गरिएको जनएको छ । घाइतेहरुको टाउकोमा चोट लागेको छ । प्रहरीले क्याम्पसमा सामान्य झडप भएकेा जनाएको छ । नेवि संघका सभापति रन्जित कर्णले घटनाकेा भर्तसना गर्दै दोषीमाथि कारबाहीको माग गरेका छन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो