अखिल र नेविसंघ वीच पशुपति क्याम्पसमा झडप, दर्जनौ विद्यार्थी घाइते

८ बैशाख २०६९, शुक्रबार ०४:२४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ८ बैशाख । बिहिबार राजधानीको चावहिलस्थित पशुपति क्यामपसमा एमाले निकट अखिलका कार्यकर्ता र नेविसंघका कार्यकर्ता वीच भएको विवाद झडपमा परिणत हुँदा दर्जनौ विद्यार्थी घाइते भएका छन् । गम्भीर घाइते हुनेमा नेवि संघका रमेश खडका, अर्जुन भण्डारी र थप दुईको ओम अस्पतालमा र अखिलका टेकेन्द्र कठायतको मोडेल अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । झडपको कारण अखिल र नेवि संघले एक अर्कालाइ दोषारोपण गरेका छन् ।
नेवि संघका अनुसार अखिलका कार्यकर्ताले हतियार सहित क्यम्पस हाताभित्र आक्रमण गरेका थिए भने अनेरास्ववियुले त्यसको खण्डन गरेको छ । अखिलले नेवि संघले गरेको आक्रमणको प्रतिकार गरिएको जनएको छ । घाइतेहरुको टाउकोमा चोट लागेको छ । प्रहरीले क्याम्पसमा सामान्य झडप भएकेा जनाएको छ । नेवि संघका सभापति रन्जित कर्णले घटनाकेा भर्तसना गर्दै दोषीमाथि कारबाहीको माग गरेका छन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

नेपालका लागि नवनियुक्त भारतीय राजदूत नवीन श्रीवास्तव आफ्नो कार्यकाल सम्हाल्न काठमाडौं आइपुगेका छन् । उनी शनिबार दिउसो ४ः ०० बजे

सिन्धुपाल्चोक । सत्ता साझेदार नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता वर्षमान पुनले स्थानीय तह निर्वाचनमा जस्तो प्रदेश र संघको चुनावमा नेपाली कांग्रेसको

काठमाडौं । आर्थिकरूपमा धराशायी भएको घोषणा गरेको श्रीलङ्कालाई सघाउन अमेरिकी उच्चस्तरीय प्रतिनिधिमण्डल यहाँ आउने भएको छ । अमेरिकी अर्थ मन्त्रालय

काठमाडौं । नेकपा एकीकृत समाजवादीका सम्मानित नेता झलनाथ खनालले प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभा निर्वाचनमा नेकपा एमालेसँग कार्यगत एकता हुनसक्ने