खेलकुदको भ्रष्टाचार छानविन गर्न सार्वजनिक लेखा समितिको बैठक

७ बैशाख २०६९, बिहीबार १०:२१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ बैशाख । छैटौ राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिताको खर्चविवरण नबुझाइएको बारेमा छलफल गर्न संसदको सार्वजनिक लेखा समितिको बैठक आज बस्दैछ । समितिको कार्यालय सिंहदरवारमा अहिले केहिवेरमा सुरु हुने बैठकमा राष्ट्रिय खेलकुद परिषद् लगायतका निकायले राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिताको हिसाव नबुझाएको बारेमा छलफल हुने समिति सभापति रामकृष्ण यादवले जानकारी दिनुभयो । बैठकमा युवा तथा खेलकुदमन्त्री, राष्ट्रिय खेलकुद परिषद्का सदस्य सचिव, सचिव लगायतका अधिकारीहरुलाई बोलाइएको छ । समितिको यसअघिको बैठकले बैशाख ५ सम्ममा खेलकुद प्रतियोगिताको आयव्यय बुझाउन निर्देशन दिएको थियो । राखेपले भने समय नपुगेकोभन्दै लेखा समतिसँग थप समय माग गर्ने बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे