कांग्रेसमा सहमतिको प्रयास जारी; उम्मेदवारी फिर्ताको समय राती १० बजे सम्म

११ माघ २०७०, शनिबार २०:१८ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ११ माघ । कांग्रेस संसदीय दलको निर्वाचनमा उम्मेदवारी फिर्ता लिने समय राती १० बजे सम्म थप गरिएको छ । संसदीय दलको नेताको लागि सभापति सुशील कोइराला र वरिष्ट नेता शेरबहदुर देउवाले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् । सहमितको लागि भन्दै निर्वाचन समितिले ५ बजे देखि १० बजे सम्मको लागि समय थप गरेको हो । दोस्रो पुस्ताका नेताहरु डा.रामशरण महत प्रकाशमान सिंह कृष्णप्रसाद सिटौला बिमलेन्द्र निधि गोपालमान श्रेष्ठ पूर्णबहादुर खड्का वीरेन्द्र रिजालगायतले संसदीय दलको नेताको चुनाव एक दिन पछि सारेर भएपनि सहमति खोज्ने प्रयत्न गरेका छन् । यी नेताहरुले सुशील कोइरालालाई संविधान लेखुन्जेलसम्म प्रधानमन्त्री बन्ने त्यसपछि शेरबहादुर देउवा प्रधानमन्त्री बन्ने कुरामा सहमति खोज्न प्रयास गरिरहेका छन् । सभापति कोइराला र बरिष्ठ नेता देवाउले संसदीय दलको नेतामा उम्मेद्वारी दिए पछि उप-सभापति रामचन्द्र पौडेलले कोइरालालाई समर्थन गर्ने बताइसकेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बुटवल । गत शुक्रबारबाट सम्पर्कविहीन भएकी लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य विमलाकुमारी खत्री वलीको अदृष्य स्थानबाटै प्रेस विज्ञप्ति बाहिर आएको छ ।

जनकपुरधाम । महोत्तरीको लोहरपट्टी नगरपालिका ७ भ्रमरपुराकी २६ वर्षीया सुजिता ठाकुर हत्या मुद्दामा उनका बुबासहित थप तीनजनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको

काठमाडौं । दार्चुलाको महाकाली नदीमा व्यास गाउँपालिका–२ का जयसिंह धामी बेपत्ता भएको घटनालाई लिएर युवा संघले काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासको कार्यालय

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डका कारण देशमा राजनीतिक संकट उत्पन्न भएको आरोप