नुवाकोट र मकवानपुरमा सवारी दुर्घटना, तीनजनाको मृत्यु

६ बैशाख २०६९, बुधबार १६:११ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । नुवाकोटको मदानपुरमा आज बिहान भएको माइक्रोबस दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु भएको छ । पासाङ ल्हामु मार्ग खण्डको मदानपुर ९ को पोखरीमा बा १ ज ९७२३ नम्बरको माइक्रोबस सडक खस्त दुर्घटना भएको हो । त्रिशुलीबाट काठमाडौं आउँदै गरेको माइक्रोबस सडकबाट ३० मिटर तल खसेको थियो । दुर्घटनामा एक महिला र एक पुरुषको मृत्यु भएपनि मृतकको सनाखत हुन सकेको छैन । दुर्घटनामा १४ जना घाइते भएका छन् ।
यसैगरी हेटौँडाबाट काठमाडौँतर्पm जाँदै गरेको ना ४ ख १२९७ नम्बरको यात्रुवाहक बस पूर्व–पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत पर्ने बसामाढी–३ ताप्केमा आज बिहान दुर्घटना हुँदा एकजनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको र ४३ जना यात्रु घाइते भएका छन् । मृत्यु हुनेमा रामेछाप जिल्ला बस्ने वर्ष १९ का विजय राउत भएको जिल्ला प्रहरी मकवानपुरले जनाएको छ । दुर्घटनामा परी घाइते भएका आठजनालाई थप उपचारका लागि भरतपुर अस्पताल लगिएको छ । अरूलाई हेटौँडा अस्पताल र हाडजोर्नी आम्दा अस्पतालमा भर्ना गरिएको जनाइएको छ । बसको स्प्रिङको पट्टा भाँचिन गई अनियन्त्रित हुँदा दुर्घटना भएको घाइते यात्रुले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल