पुलिसलाई महिला फुटबल उपाधि

८ माघ २०७०, बुधबार ०७:०२ मा प्रकाशित

इलाम, ८ माघ । तनावपूर्ण फाइनल प्रतिस्पर्धामा राष्ट्रिय महिला फुटबल च्याम्पियनसिपको उपाधि पुलिसले जितेको छ । इलाममा मंगलबार सम्पन्न फाइनलमा साविक विजेता नेपाल पुलिस क्लबले त्रिभुवन आर्मीलाई २–१ को अन्तरले पराजित गर्दै उपाधि हात पारेको हो । खेल सुरु भएको १३ मिनेटमा पुलिसकी निरु थापाले पहिलो गोल गर्दै आफ्नो टिमलाई अग्रता दिएकी थिइन् ।
निकै आक्रामक खेल खेलेको पुलिसका तर्फबाट खेलको ३५औं मिनेटमा टिम क्याप्टेन चन्दा भण्डारीले अर्को गोल गर्दै पुलिसको नाममा दुई गोल लेखाएकी थिइन् । खेल अवधिभर बलियो देखिए पनि खेलाडीबीचको तालमेल नमिल्दा पछि परेको आर्मीलाई भने पुलिसकै रक्षा पंक्तिकी शान्ता राईका तर्फबाट एक गोल आत्मघाती भएको थियो ।
२८पुसदेखि सुरु भएको प्रतियोगिताको सबै विद्याका पुरस्कारमा पुलिसको एकलौटी वर्चस्व रह्यो । पुलिसकी गोल रक्षक नमिता दली, डिफेन्समा पुलिसकै अमृता जैसी, मिड फिल्डर पुलिसकी यशोदा लामा, फर्डवार्ड निरु थापा, पुलिसका प्रशिक्षक सन्देश श्रेष्ठ उत्कृष्ट घोषित भए । उनीहरूलाई नगद २५ हजारका दरले पुरस्कार प्रदान गरिएको थियो । विजेता पुलिसले २ लाख र उपविजेता आर्मीले १ लाख रुपैयाँ पुरस्कार प्राप्त ग¥यो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जोसे मोरिन्हो इटालियन क्लब रोमाको प्रशिक्षकमा नियुक्त भएका छन् । टोटनह्यामको प्रशिक्षकबाट बर्खास्त भएका जोसे केही हप्ता भित्रै रोमाको प्रशिक्षकमा

काठमाडौं । नेपाल सुपर लिगअन्तर्गत सोमबार सम्पन्न खेलमा जीत हासिल गर्दै विराटनगर सिटी एफसी लिगको शीर्षस्थानमा उक्लेको छ । विराटनगरले

रोम । इन्टरमिलान एघार वर्षपछि इटालियन सिरि-ए च्याम्पियन बनेको छ । हिजो साँझ एट्लान्टाले सासुओलासँग १-१ गोलको बराबरी खेलेपछि इन्टरको

ईन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) टी–ट्वान्टी क्रिकेटमा साविक विजेता मुम्बई इन्डियन्सले रोमान्चक जित निकालेको छ । दिल्लीमा गएराति भएको रोमान्चक खेलमा