सहमतिको सरकारबाटै संविधान बनाउन प्रधानमन्त्रीलाई राष्ट्रपतिको सुझाव

६ बैशाख २०६९, बुधबार १६:१० मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवले सहमतिको सरकार गठन गरी संविधान निर्माणको काम पूरा गर्न प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईलाई सुझाव दिनुभएको छ । आज बिहान भएको भेटमा राष्ट्रपतिले प्रधानमन्त्रीलाई यस्तो सुझाव दिनुभएको हो । सहमतिको सरकार गठन गर्दा नागरिकमा सकारात्मक सन्देश जाने र त्यसले संविधानका विवादित बुँदाहरूमा सहमति जुटाउन पनि सहज हुने विश्वास राष्ट्रपतिको छ । राष्ट्रपतिलाई भेट्न शीतलनिवास पुग्नुभएका प्रधानमन्त्री भट्टराईले शान्ति र संविधान लेखनमा भएका पछिल्ला प्रगतिबारे जानकारी गराउनुभएको थियो । दलहरूको ध्यान संविधान लेखनमा केन्द्रीत भएको र विवादित विषयहरुमा अब केही दिनमै सहमति जुट्ने विश्वास प्रधानमन्त्रीलाई दिलाउनुभएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले साउन १६ गते शनिबार संसदीय दलको नेताको चुनाव गर्ने भएको छ । विहीबार

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।