नेपाल विद्यार्थी सङ्घको विवाद मिलाएरै छाड्ने देउवाको प्रतिबद्धता

६ बैशाख २०६९, बुधबार १६:०० मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । नेपाली काँग्रेसका वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवाले आफूले नेपाल विद्यार्थी सङ्घको असन्तुष्ट पक्षका माग पूरा गरेरै छाड्ने प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ । नेविसङ्घको ४२औँ स्थापना दिवसको अवसरमा नेविसंघ केन्द्रीय कमिटीबाट राजीनामा दिएका सदस्यहरुका तर्फबाट आज राजधानीमा गरिएको ‘शुभकामना आदान–प्रदान तथा चियापान’ कार्यक्रममा नेता देउवाले प्रजातान्त्रिक परिपाटी मजबुत बनाउनका लागि नेविसङ्घको असन्तुष्ट पक्षले राजीनामा दिनु सकारात्मक भएको बताउनुभयो । उहाँले पार्टी एकताको सहमति विपरीत संस्थापन पक्षले नेविसङ्घको कार्य समिति गठन गरेको हुँदा त्यसलाई तत्काल सच्चाउन आग्रह गर्दै सङ्घलाई पार्टीको हस्तक्षेपबाट टाढा राखिनुपर्ने बताउनुभयो । नेविसङ्घ असन्तुष्ट पक्षका ऋषिजङ शाहले संस्थापन पक्षको निर्णय सच्चाइनु पर्ने भन्दै त्यसो नगरिए केन्द्रीय समितिबाट राजीनामा दिएका २८ जनाले फेरि अर्को संघ खोल्ने चेतावनी दिनुभयो । कार्यक्रममा देउवा पक्षका नेताहरु सहभागी भएका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । हाल पूर्वीमध्य अरब सागरमा रहेको शक्तिशाली चक्रवात ताउकतेका कारण मंगलबारदेखि देशका धेरै स्थानमा सामान्यदेखि पूर्ण बदलीको सम्भावना छ

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सपथविरुद्ध सर्वोच्चमा चार रिट दर्ता भएको छ । वैशाख ३१ गते प्रधानमन्त्री ओलीले

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ९,२४७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार संक्रमणका कारण एकै

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस (कोभिड– १९) संक्रमण नियन्त्रणमा देखिएका कानुनी अड्चन हटाउन अध्यादेश ल्याउने तयारी गरेको छ । कोभिड–