स्वेच्छिक अवकास लिदै निस्किए कमान्डर पनि

६ बैशाख २०६९, बुधबार १५:५८ मा प्रकाशित

नवलपरासी, ६ काठमाडौ । माओबादी चौथो डिभिजन नवलपरासीबाट प्रथम पटक सेना समायोजना रोजका बटालियन कमाण्डरदेखि डिभिजन सहकमाण्डरहरुसम्म स्वेच्छिक अवकाशमा गएका छन् । डिभिजन स्रोतका अनुसार डिभिजन सहकमाण्डर कलबहादुर थान महानलगायत झण्डै एक दर्जन व्रिगेड सहकमाण्डर र बटालियन कमाण्डरहरुले स्वेच्छिक अवकाश राजेका हुन् । स्वेच्छिक अवकाश रोज्नेहरुमा ब्रिगेड सहकमाण्डर शक्ति र आदर्श, बटालियन कमाण्डर यमन, दीप, कैलाशलगायत कमाण्डरहरु रहेका छन् । माओवादी चौथो डिभिजन नवलपरासीबाट पहिलो पटक सेना समायोजन रोजेका १ हजार २ सय ८२ जना लडाकु मध्ये अहिले ७ सय ९८ जनाले स्वेच्छिक अवकाश र बाँकी ४ सय  ८४ जना लडाकुले सेना समायोजना राजेको छन् । चौथो डिभिजनको मुख्य शिविर झयालटु¨डाँडाबाट ३ सय ५० र सहायक शिविर हात्तिखोरबाट ४ सय ४८ जनाले स्वेच्छिक अवकाश रोजेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा देशभर थप ८१६७ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका

काठमाडौं । सरकारले विभिन्न ११ वटा मुलुकमा राजदूत नियुक्तिका लागि ११ जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । मन्त्रिपरिषदको यसअघिकै बैठकले

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली २ जेठ २०७५ मा फर्किन सहमत भएका छन्

काठमाडौं । प्रतिसिलिन्डर ४ सय रुपैयाँमा किनेको अक्सिजनलाई कतिसम्ममा बेच्न पाइन्छ ? कालोबजारीसम्बन्धी ऐनले २० प्रतिशतसम्म नाफा लिन छुट दिन्छ।