स्वेच्छिक अवकास लिदै निस्किए कमान्डर पनि

६ बैशाख २०६९, बुधबार १५:५८ मा प्रकाशित

नवलपरासी, ६ काठमाडौ । माओबादी चौथो डिभिजन नवलपरासीबाट प्रथम पटक सेना समायोजना रोजका बटालियन कमाण्डरदेखि डिभिजन सहकमाण्डरहरुसम्म स्वेच्छिक अवकाशमा गएका छन् । डिभिजन स्रोतका अनुसार डिभिजन सहकमाण्डर कलबहादुर थान महानलगायत झण्डै एक दर्जन व्रिगेड सहकमाण्डर र बटालियन कमाण्डरहरुले स्वेच्छिक अवकाश राजेका हुन् । स्वेच्छिक अवकाश रोज्नेहरुमा ब्रिगेड सहकमाण्डर शक्ति र आदर्श, बटालियन कमाण्डर यमन, दीप, कैलाशलगायत कमाण्डरहरु रहेका छन् । माओवादी चौथो डिभिजन नवलपरासीबाट पहिलो पटक सेना समायोजन रोजेका १ हजार २ सय ८२ जना लडाकु मध्ये अहिले ७ सय ९८ जनाले स्वेच्छिक अवकाश र बाँकी ४ सय  ८४ जना लडाकुले सेना समायोजना राजेको छन् । चौथो डिभिजनको मुख्य शिविर झयालटु¨डाँडाबाट ३ सय ५० र सहायक शिविर हात्तिखोरबाट ४ सय ४८ जनाले स्वेच्छिक अवकाश रोजेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । दार्चुलाको महाकाली नदीमा व्यास गाउँपालिका–२ का जयसिंह धामी बेपत्ता भएको घटनालाई लिएर युवा संघले काठमाडौंस्थित भारतीय राजदूतावासको कार्यालय

काठमाडौं । सरकारले कोभिड युनिफाइड केन्द्रीय अस्पताल(वीर)को प्रमुख प्रशासकीय अधिकारी प्रा.डा. जागेश्वर गौतमलाई हटाएको छ। स्वास्थ्य मन्त्रालयले सोमबार राज्यमन्त्रीस्तरीय निर्णय

काठमाडौं । मन्त्रिपरिषद् विस्तार र सरकारका न्युनतम साझा कार्यक्रम तय गर्न आज सत्ता गठबन्धनका शीर्ष नेताबीच छलफल हुँदैछ । नेकपा

कैलालीकी रुपकला विक बैंकमा कार्यरत कर्मचारी हुनुहुन्छ । उहाँको चार महिनाको बच्चा छ । सुत्केरी भएको दुई महिना बिदा सकेर