तीन दलको बैठक निष्कर्षविहीन

६ बैशाख २०६९, बुधबार १५:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । प्रमुख तीन दलबीच सिंहदरबारमा आज बसेको बैठक कुनै सहमति नगरि सकिएको छ । जेठ १४ मै संविधान जारी गर्ने प्रक्रिया छोट्याउने सहमति भए पनि बाँकी विषयमा खासै छलफल नभएको नेताहरुले बताएका छन् । शान्ति मन्त्रालयमा बसेको बैठकमा संविधानको धारा ७० लाई संशोधन गर्न भएको सहमति र सत्य निरुपण तथा मेलमिलाप एंव बेपत्ता छानविन आयोग गठन सम्बन्धमा छलफल भएको कांग्रेस नेता शेरबहादुर देउवाले जानकारी दिनुभयो । संविधान जारी गर्न प्रक्रिया छोट्याउन धारा ७० लाई संशोधन गर्न दलहरुले सहमति यसअघि पनि जनाइसकेका छन् । बैठकमा सत्य निरुपण तथा मेलमिलाप र बेपत्ता छानविन आयोग गठनका विषयमा छलफल बढी केन्द्रित भएको माओवादी सभासद खिमलाल देवकोटाले जानकारी दिनुभयो । आजको बैठकमा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र कांग्रेस सभापति सुशील कोइराला अनुपस्थित रहेकाले संविधानको विवादित विषयमा बैठक प्रवेश गर्न सकेन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपाली कांग्रेसका सभापति देउवासँग आफूलाई विश्वासको मत दिन आग्रह गरेका छन् । बुधबार देउवा

काठमाडौं । प्रतिपक्षी नेपाली कांग्रेस र नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले बागमती प्रदेशमा हुने राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनमा डा. खिमलाल देवकोटालाई साझा उम्मेदवार बनाउने

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)ले सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ताको पत्र आज संसद् सचिवालयलाई बुझाएको छ । प्रधानमन्त्री केपी

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले विश्वासको मत लिन संसद अधिवेशन आह्वान गरेपछि उनलाई असफल बनाउने रणनीति तय गर्न विपक्षी