एकीकृत माओवादीका अध्यक्ष प्रचण्ड र लडाकु कमाण्डरबीच छलफल

६ बैशाख २०६९, बुधबार १५:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र माओवादी लडाकुका कमाण्डरबीच आज छलफल भएको छ । प्रचण्ड निवास लाजिम्पाटमा भएको छलफलमा समायोजन प्रक्रियामा भइरहेको प्रगतिबारे कमाण्डरहरुले अध्यक्षलाई जानकारी गराएको प्रचण्डका प्रेस संयोजक सन्तोष पौडेलले जानकारी दिनुभयो । जवाफमा अध्यक्ष प्रचण्डले समायोजन प्रक्रियामा भएको प्रगतिका कारण संविधान लेखनमा महत्वपूर्ण सहयोग पुगेको कमाण्डरहरुलाई बताउनुभएको थियो । पार्टी नेतृत्वले समायोजन प्रक्रियाबारे स्पष्ट अडान लिन नसक्दा धेरै लडाकुले स्वेच्छिक अवकाश रोज्नु परेको भन्दै लडाकु कमाण्डरले नेतृत्वको आलोचना गरेका थिए । छलफलमा लडाकुका प्रमुख नन्दकिशोर पुन, प्रवक्ता चन्द्रप्रकाश खनाल र डिभिजन कमाण्डरको सहभागिता थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ८ हजार ५ सय २० जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २ सय

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले मन्त्रिपरिषद् गठन गरेका छन् । उनले यसअघि आफ्नो क्याबिनेटमा रहेका सबै मन्त्रीहरुलाई दोहोर्‍याएका छन्

काठमाडौँ। पूर्व रानी कोमल शाह अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएकी छन् । काठमाडौँको थापाथलीस्थित नर्भिक अन्तर्राष्ट्रिय अस्पतालमा उपचाररत शाह आज अपराह्न ४

नयाँ दिल्ली । कोरोनाभाइरसको दोस्रो लहरको सामना गरिरहेको भारतमा केही दिनदेखि संक्रमितको दैनिक मृत्यु संख्यामा कमी आएको छैन । भारतको