सुदूरपश्चिममा पनि मापसे चेतक ब्रेथलाईजर मेसिनबाट

६ बैशाख २०६९, बुधबार ०९:३४ मा प्रकाशित

कैलाली, ६ बैशाख । सुदूरपश्चिम क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालय अत्तरियाले आजबाट सुदूरपश्चिमका विभिन्न स्थानमा ब्रेथलाइजर मेसिन प्रयोगमा ल्याउने भएको छ । काठमाण्डूमा ब्रेथलाईजर मेसिनको प्रभावकारिता बढेपछि सुदूरपश्चिममा पनि मापसे गर्न लागिएको क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालय अत्तरियाले जनाएको छ । कैलालीको अत्तरिया, लम्कीलगायत कन्चनपुर, डोटी, डडेल्धुरा जिल्लाका विभिन्न स्थानमा १५ वटा ब्रेथलाइजर मेसिन प्रयोगमा ल्याउन थालिएको हो । मादक पदार्थ सेवन गरी सवारी साधन चलाउँदा सडक दुर्घटनामा बृद्धि भएपछि यस्तो अभियान सन्चालन गर्न लागिएको सुदुरपश्चिम क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका प्रमुख प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रमोदकुमार खरेलले बताउनुभयो । ब्रेथलाइजर मेसिन नेपालमा पहिलो पटक विस २०५९ सालमा प्रयोगमा ल्याइएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल