सुदूरपश्चिममा पनि मापसे चेतक ब्रेथलाईजर मेसिनबाट

६ बैशाख २०६९, बुधबार ०९:३४ मा प्रकाशित

कैलाली, ६ बैशाख । सुदूरपश्चिम क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालय अत्तरियाले आजबाट सुदूरपश्चिमका विभिन्न स्थानमा ब्रेथलाइजर मेसिन प्रयोगमा ल्याउने भएको छ । काठमाण्डूमा ब्रेथलाईजर मेसिनको प्रभावकारिता बढेपछि सुदूरपश्चिममा पनि मापसे गर्न लागिएको क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालय अत्तरियाले जनाएको छ । कैलालीको अत्तरिया, लम्कीलगायत कन्चनपुर, डोटी, डडेल्धुरा जिल्लाका विभिन्न स्थानमा १५ वटा ब्रेथलाइजर मेसिन प्रयोगमा ल्याउन थालिएको हो । मादक पदार्थ सेवन गरी सवारी साधन चलाउँदा सडक दुर्घटनामा बृद्धि भएपछि यस्तो अभियान सन्चालन गर्न लागिएको सुदुरपश्चिम क्षेत्रीय ट्राफिक प्रहरी कार्यालयका प्रमुख प्रहरी नायब उपरीक्षक प्रमोदकुमार खरेलले बताउनुभयो । ब्रेथलाइजर मेसिन नेपालमा पहिलो पटक विस २०५९ सालमा प्रयोगमा ल्याइएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो