कार्य व्यवस्था परामर्श समितिको बैठक आज बस्ने

६ बैशाख २०६९, बुधबार ०९:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । दलहरूले संविधानका विवादित विषयमा सहमति जुटाउन थप पाँच दिनको समय माग गरेपछि त्यसबारे छलफल गर्न आज कार्यव्यवस्था तथा परामर्श समितिको बैठक बस्दै छ । दिउँसो १ बजेपछि सिंहदरबारमा बस्ने बैठकले दलहरूको मागअनुसारको समय सीमाबारे निर्णय गर्ने छ । हिजो वैशाख ५ गतेसम्मको समय पाएपछि विवाद समाधान उपसमितिले सहमति जुटाउन नसकेपछि हिजै बसेको संवैधानिक समितिले यही वैशाख १० गतेसम्म थप समय माग गर्ने निर्णय गरेको थियो । विवादित विषयहरूमा १० गतेभित्र पनि सहमति जुट्न नसके नियमित प्रक्रियाबाटै विवाद टुङ्ग्याइने नेताहरूले बताएका छन् । यसअघि कार्यव्यवस्था परामर्श समितिले चैत २२ गते अन्तिमपटकका लागि भन्दै १२ दिनको समय दिएको थियो

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)को संसदीय दलको नेतामा उपेन्द्र यादव चयन हुनुभएको छ । सो पार्टीले नेता नवराज सुवेदीको

काठमाडौं । मदन पुरस्कार २०७७ को प्रारम्भिक सूचीमा ९ वटा पुस्तक परेका छन् । मदन पुरस्कार गुठीले शुक्रबार ९ वटा

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ