राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता हुँदै

६ बैशाख २०६९, बुधबार ०९:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । शान्ति प्रक्रिया र संविधान निर्माणलगायतका विषयमा छलफल गर्न आज प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसँग भेटघाट गर्दै हुनुहुन्छ । बिहानै १० बजे राष्ट्रपति कार्यालय शितलनिवासमा हुने भेटमा प्रधानमन्त्रीले संविधानको विवादित विषयमा सहमति जुटाउन पछिल्लो समय दलहरूबीच भइररहेको प्रयास र प्रगतिका विषयमा जानकारी गराउनहुुने प्रधानमन्त्रीको निजी सचिवालयले जनाएको छ । प्रधानमन्त्रीले अन्तिम टुङगोमा पुग्न लागेको शान्ति प्रक्रिया र सेना समायोजनबारे पनि राष्ट्रपतिलाई बताउनुहुनेछ । उहाँहरूबीच आज संसदको हिउँदे अधिवेशन बोलाउने विषयमा पनि कुराकानी हुने बताइएको छ । केही दिनअघि विभिन्न जिल्लामा पुग्ने क्रममा राष्ट्रपतिले मुलुकको अखण्डताको रक्षा गर्ने खालको संविधान बनाउन दलहरूलाई आग्रह गर्नुभएको थियो । उहाँले मुलुक टुक्रिने खालको संविधान बनेमा आफूले हस्ताक्षरसमेत नगर्ने बताउनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

पोखरा । गण्डकी प्रदेशसभाका नेपाली कांग्रेस, नेकपा माओवादी केन्द्र, राष्ट्रिय जनमोर्चा र जनता समाजवादी पार्टीले गण्डकी प्रदेशमा गरिएको मुख्यमन्त्रीको नियुक्ति

काठमाडौँ । चालु आर्थिक वर्षको नौ महिनामा कूल रु सात खर्ब २९ अर्ब दुई करोड बराबरको विप्रेषण स्वदेश भित्रिएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संयुक्त सरकार बनाउन दिएको तीन दिनको म्याद बिहीबार सकिँदै छ। बिहीबार साँझ ९ बजेसम्ममा विपक्षी

काठमाडौं । काठमाडौँ प्रशासनले कोभिड–१९ सङ्क्रमण तीव्र्र फैलिरहेको अवस्थामा सबै पक्ष जिम्मेवार भएर अघि बढ्नुपर्ने भन्दै ध्यानाकर्षण गराएको छ ।