राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता हुँदै

६ बैशाख २०६९, बुधबार ०९:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ६ बैशाख । शान्ति प्रक्रिया र संविधान निर्माणलगायतका विषयमा छलफल गर्न आज प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसँग भेटघाट गर्दै हुनुहुन्छ । बिहानै १० बजे राष्ट्रपति कार्यालय शितलनिवासमा हुने भेटमा प्रधानमन्त्रीले संविधानको विवादित विषयमा सहमति जुटाउन पछिल्लो समय दलहरूबीच भइररहेको प्रयास र प्रगतिका विषयमा जानकारी गराउनहुुने प्रधानमन्त्रीको निजी सचिवालयले जनाएको छ । प्रधानमन्त्रीले अन्तिम टुङगोमा पुग्न लागेको शान्ति प्रक्रिया र सेना समायोजनबारे पनि राष्ट्रपतिलाई बताउनुहुनेछ । उहाँहरूबीच आज संसदको हिउँदे अधिवेशन बोलाउने विषयमा पनि कुराकानी हुने बताइएको छ । केही दिनअघि विभिन्न जिल्लामा पुग्ने क्रममा राष्ट्रपतिले मुलुकको अखण्डताको रक्षा गर्ने खालको संविधान बनाउन दलहरूलाई आग्रह गर्नुभएको थियो । उहाँले मुलुक टुक्रिने खालको संविधान बनेमा आफूले हस्ताक्षरसमेत नगर्ने बताउनुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा थप ३ हजार ११४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा)का अध्यक्ष कमल थापाले कांग्रेस र कम्युनिस्टबीच वैचारिक, चरित्रगत तथा नीतिगत कार्यशैलीमा भिन्नता नरहेको बताएका

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका तल्ला तहका सबै अधिवेशनहरु स्थगित भएका छन् । आज बसेको पदाधिकारी बैठकले साउन १२ गते हुने

सिद्धार्थनगर । निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परीक्षण उडानको अन्तिम तयारीमा पुगेको छ । विमानस्थलको प्राविधिकतर्फको काम सकिएपछि अब परीक्षण उडानको