कांग्रेस समाप्त पार्ने खेल हुदैछ : सुजाता कोइराला

५ बैशाख २०६९, मंगलवार १९:०७ मा प्रकाशित

इटहरी, ५ बैशाख । काँग्रेस केन्द्रीय सदस्य सुजाता कोइरालाले पार्टी समाप्त पार्ने खेल भइरहेकाले पार्टी नेतृत्व यस तर्फ सचेत हुनुपर्ने बताएकी छन्। कोइरालाले शान्ति प्रक्रियाका विवादित विषयमा कांग्रेसले आफ्नो अडान नछाडेमात्र पार्टीको अस्तित्व रहने बताइन्। उनले अगाडी भनिन अहिले अनेक ढंगले कांग्रेसलाई सिध्याउने चलखेल भइरहेको छ। यस्तो अवस्थामा शान्ति प्रक्रियाको विवादित विषयमा कांग्रेस चुक्यो भने ठूलो धक्का लाग्नेछ । कोइरालाले पार्टी नेतृत्वले अडान छाडेर चुक्ने खतरा रहेको संकेत समेत गरिन्।
कोइरालाले अहिलेको सरकारलाई जेठ १४ पछि पनि निरन्तरता दिने षडयन्त्र भइरहेको भन्दै कांग्रेस समाप्त गर्ने चालवाजी नबुझेर आफ्नै पार्टीका कतिपय नेता राम्रो हुन्छ भने यही सरकारमा जानुपर्छ भन्ने पक्षमा रहेका छन् तर काँग्रेसको नेतृत्वमा नयाँ सरकार गठन गरेर शान्ति-संविधान टुंगोमा पुर्‍याउँन पार्टीका नेता लाग्नुपर्छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

निर्वाचन आयोगले मंसिर २ गते संघीय तथा प्रदेश प्रतिनिधिसभाको निर्वाचन गर्न सरकारलाई सुझाव दिने भएको छ । आयोग स्रोतकाअनुसार बुधबार

काठमाडौँ ।सरकारले प्रतिनिधिसभामा रहेको नागरिकता विधेयक फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । मन्त्रिपरिषद्को मंगलबार बसेको बेठकले नागरिकता विधेयक फिर्ता लिने

काठमाडौं। नेपाली कांग्रेसबाट सरकारमा प्रतिनिधित्व गर्ने मन्त्रीहरुले अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माको राजीनामा मागेका छन्। मंगलबार दिउँसो प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषद्‌को कार्यालयमा बसेको

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसका प्रवक्ता प्रकाशशरण महतले अर्थमन्त्री प्रकरण प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले पनि नजिकबाट निगरानी गरिरहेको बताएका छन् । मंगलबार

आजको प्रमुख समाचार