कांग्रेस समाप्त पार्ने खेल हुदैछ : सुजाता कोइराला

५ बैशाख २०६९, मंगलवार १९:०७ मा प्रकाशित

इटहरी, ५ बैशाख । काँग्रेस केन्द्रीय सदस्य सुजाता कोइरालाले पार्टी समाप्त पार्ने खेल भइरहेकाले पार्टी नेतृत्व यस तर्फ सचेत हुनुपर्ने बताएकी छन्। कोइरालाले शान्ति प्रक्रियाका विवादित विषयमा कांग्रेसले आफ्नो अडान नछाडेमात्र पार्टीको अस्तित्व रहने बताइन्। उनले अगाडी भनिन अहिले अनेक ढंगले कांग्रेसलाई सिध्याउने चलखेल भइरहेको छ। यस्तो अवस्थामा शान्ति प्रक्रियाको विवादित विषयमा कांग्रेस चुक्यो भने ठूलो धक्का लाग्नेछ । कोइरालाले पार्टी नेतृत्वले अडान छाडेर चुक्ने खतरा रहेको संकेत समेत गरिन्।
कोइरालाले अहिलेको सरकारलाई जेठ १४ पछि पनि निरन्तरता दिने षडयन्त्र भइरहेको भन्दै कांग्रेस समाप्त गर्ने चालवाजी नबुझेर आफ्नै पार्टीका कतिपय नेता राम्रो हुन्छ भने यही सरकारमा जानुपर्छ भन्ने पक्षमा रहेका छन् तर काँग्रेसको नेतृत्वमा नयाँ सरकार गठन गरेर शान्ति-संविधान टुंगोमा पुर्‍याउँन पार्टीका नेता लाग्नुपर्छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा थप ३ हजार ११४ जनामा कोरोना सङ्क्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका तल्ला तहका सबै अधिवेशनहरु स्थगित भएका छन् । आज बसेको पदाधिकारी बैठकले साउन १२ गते हुने

काठमाडौं । महालेखा परीक्षकको ५८औं वार्षिक प्रतिवेदन सदनमा पेस गर्नुपर्ने समयमा आएर बल्ल ५७औं प्रतिवेदन प्रतिनिधि सभामा पेस भएको छ

काठमाडौं । राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाबीच भेटवार्ता भएको छ । देउवा प्रधानमन्त्रीमा नियुक्त भएपछि राष्ट्रपतिसँग पहिलो पटक