आईपिएलमा दिल्लीको जित

५ बैशाख २०६९, मंगलवार ११:०७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ बैशाख । इण्डियन प्रिमियर लिग आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत गएराती सम्पन्न खेलमा दिल्ली डेयर डेभिल्स विजयी भएको छ । वानखेडे क्रिकेट स्टेडियममा भएको खेलमा मुम्वई इण्डियनलाई ७ विकेटले हराउँदै दिल्लीले तेस्रो जित दर्ता गरेको हो । टस हारेर पहिले व्याटिङमा तानिएको मुम्वई फितलो व्याटिङका कारण ४ बल अगावै ९२ रन बनाएर अल आउट भयो । मुम्वईका लागि कप्तान हरभजन सिंहले ३३ रनको योगदान दिएपनि अन्य व्याट्सम्यान टिक्न सकेनन् । त्यसपछि ९३ रनको विजयी लक्ष पछ्याएको दिल्लीले १४.५ ओभरमा ३ विकेट गुमाएर लक्ष भेट्टायो । दिल्लीका लागि कप्तान विरेन्द्र सहवागले ३२ रनको योगदान गरे । खेलमा १६ रन दिएर दुई विकेट लिएका सहवाज नदिम म्यान अफ द म्याच घोषित भएका छन् । ४ खेलमा तीन जित दर्ता गरेको दिल्ली अङ्क तालिकाको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ ।
यसैबीच आइपिएलमा आज दुई खेल हुँदैछ । आजको पहिलो खेलमा अङ्क तालिको पुच्छारमा रहेको डेक्कन चार्जर्सले दोस्रो स्थानमा रहेको राजस्थान रोयल्सको सामना गर्दै छ । यस्तै दोस्रो खेलमा पुणे वारियर्स इण्डिया र कोलकत्ता नाईट राईडर्स भिड्दै छन् । ४ खेलमा तीन जित दर्ता गरेको पुणे अङ्क तालिकाको तेस्रो र ५ मा दुई खेल मात्रै जितेको कोलकत्ता पाँचौ स्थानमा रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नर्दन आयरल्यान्डविरुद्ध सहज जितसँगै नर्वेले यूइएफए महिला युरो च्याम्पियनसिपमा विजयी सुरुवात गरेको छ । बिहीबार राति साउथह्याम्पटनमा भएको

काठमाडौँ । क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई यसै खेलाडी ट्रान्सफरमा बेच्न म्यानचेस्टर युनाइटेड तयार भएसँगै उनी कुन क्लबमा जान्छन् भन्ने कौतुहलता बढेको छ

काठमाडौं । भारतले पहिलो टी-२० अन्तर्राष्ट्रिय खेलमा बिहीबार राति घरेलु टोली इंग्ल्यान्डलाई ५० रनले पराजित गरेको छ । जितसँगै तीन

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले जमैका तल्लावाजबाट क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) खेल्ने भएका छन् । आगामी