आईपिएलमा दिल्लीको जित

५ बैशाख २०६९, मंगलवार ११:०७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ बैशाख । इण्डियन प्रिमियर लिग आईपिएल क्रिकेट प्रतियोगिता अन्तर्गत गएराती सम्पन्न खेलमा दिल्ली डेयर डेभिल्स विजयी भएको छ । वानखेडे क्रिकेट स्टेडियममा भएको खेलमा मुम्वई इण्डियनलाई ७ विकेटले हराउँदै दिल्लीले तेस्रो जित दर्ता गरेको हो । टस हारेर पहिले व्याटिङमा तानिएको मुम्वई फितलो व्याटिङका कारण ४ बल अगावै ९२ रन बनाएर अल आउट भयो । मुम्वईका लागि कप्तान हरभजन सिंहले ३३ रनको योगदान दिएपनि अन्य व्याट्सम्यान टिक्न सकेनन् । त्यसपछि ९३ रनको विजयी लक्ष पछ्याएको दिल्लीले १४.५ ओभरमा ३ विकेट गुमाएर लक्ष भेट्टायो । दिल्लीका लागि कप्तान विरेन्द्र सहवागले ३२ रनको योगदान गरे । खेलमा १६ रन दिएर दुई विकेट लिएका सहवाज नदिम म्यान अफ द म्याच घोषित भएका छन् । ४ खेलमा तीन जित दर्ता गरेको दिल्ली अङ्क तालिकाको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ ।
यसैबीच आइपिएलमा आज दुई खेल हुँदैछ । आजको पहिलो खेलमा अङ्क तालिको पुच्छारमा रहेको डेक्कन चार्जर्सले दोस्रो स्थानमा रहेको राजस्थान रोयल्सको सामना गर्दै छ । यस्तै दोस्रो खेलमा पुणे वारियर्स इण्डिया र कोलकत्ता नाईट राईडर्स भिड्दै छन् । ४ खेलमा तीन जित दर्ता गरेको पुणे अङ्क तालिकाको तेस्रो र ५ मा दुई खेल मात्रै जितेको कोलकत्ता पाँचौ स्थानमा रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन ४० पदकसहित शीर्ष स्थानमा उक्लेको छ । जापान र अमेरिकालाई उछिन्दै

टोकियो । टोकियो ओलम्पिक–२०२० अन्तरगत आज नेपालकी एथ्लेटिक्स खेलाडी सरस्वती चौधरीको पराजयसँगै ओलम्पिक यात्रा पनि सकिएको छ । एथलेटिक्सको आज

श्रीलंकाले दोस्रो टी-ट्‍वान्टी आइ खेलमा भारतलाई चार विकेटको रोमाञ्चक जीत निकालेको छ । यो जीतसँगै घरेलु टोली श्रीलंकाले तीन टी-ट्‍वान्टी

जारी टोकियो ओलम्पिक २०२० अन्तर्गत नेपाली खेलाडी गौरिका सिंहले आज महिला सय मिटर फ्रि-स्टाइलमा प्रतिस्पर्धा गर्दैछिन् । गौरिका आजको खेलको