वृद्धवृद्धा सामाजिक सुरक्षा भत्ताबाट वञ्चित

५ बैशाख २०६९, मंगलवार ११:०५ मा प्रकाशित

रौतहट, ५ बैशाख । केही महिनादेखि चन्द्रनिगाहपुरका वृद्धवृद्धाहरुले सामाजिक सुरक्षा भत्तावापत पाउँदै आएको रकम पाउन सकेका छैनन् । जिल्ला विकास समिति रौतहटले अब रकम गाविसको नाममा नेपाल बैंक चन्द्रनिगाहपुर शाखामा पठाउने भएका कारण समाजिक सुरक्षा वापतको रकम बाँड्न ढिलाई भएको नमुना गाविसको कार्यालय चन्द्रनिगाहपुरले जनाएको छ । जिल्ला विकास समितिले यस वर्षको रकम पठाउनका लागि ढिला गरेको र त्यो पनि बैंकमा खाता खोलेपछि मात्र पठाउने भनेका कारण समस्या उत्पन्न भएको गाविसका नायव सुब्वा उदयप्रसाद देबकोटाले बताउनुभयो । नेपाल बैंक चन्द्रनिगाहपुरले कागजात मिलाउनका लागि समय लाग्ने बताएका कारण सामाजिक सुरक्षावापतको रकम पाउनु पर्नेहरूने बेलैमा नपाएका हुन् । जिल्लाका उत्तरी भेगका अधिकांस गाविसहरुले जिल्ला विकास समितिले रकम नपठाएको भन्दै साामजिक सुरक्षावापतको रकम बाँडन नपाएको बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कैलाली । भारतको उत्तर प्रदेशसँग सीमा जोडिएको कैलालीको गौरीफन्टा सीमा नाकामा भोलिसम्मका लागि आवागमन बन्द गरिएको छ । उत्तर प्रदेशका

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षको आठ महिनाको अवधिमा रु छ खर्ब ४२ अर्ब १४ करोड बराबरको विप्रेषण मुलुक भित्रिएको छ