वृद्धवृद्धा सामाजिक सुरक्षा भत्ताबाट वञ्चित

५ बैशाख २०६९, मंगलवार ११:०५ मा प्रकाशित

रौतहट, ५ बैशाख । केही महिनादेखि चन्द्रनिगाहपुरका वृद्धवृद्धाहरुले सामाजिक सुरक्षा भत्तावापत पाउँदै आएको रकम पाउन सकेका छैनन् । जिल्ला विकास समिति रौतहटले अब रकम गाविसको नाममा नेपाल बैंक चन्द्रनिगाहपुर शाखामा पठाउने भएका कारण समाजिक सुरक्षा वापतको रकम बाँड्न ढिलाई भएको नमुना गाविसको कार्यालय चन्द्रनिगाहपुरले जनाएको छ । जिल्ला विकास समितिले यस वर्षको रकम पठाउनका लागि ढिला गरेको र त्यो पनि बैंकमा खाता खोलेपछि मात्र पठाउने भनेका कारण समस्या उत्पन्न भएको गाविसका नायव सुब्वा उदयप्रसाद देबकोटाले बताउनुभयो । नेपाल बैंक चन्द्रनिगाहपुरले कागजात मिलाउनका लागि समय लाग्ने बताएका कारण सामाजिक सुरक्षावापतको रकम पाउनु पर्नेहरूने बेलैमा नपाएका हुन् । जिल्लाका उत्तरी भेगका अधिकांस गाविसहरुले जिल्ला विकास समितिले रकम नपठाएको भन्दै साामजिक सुरक्षावापतको रकम बाँडन नपाएको बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा प्रायः सबै उपभोग्य सामग्रीको बजार मूल्यमा एकरुपता पाइँदैन । नियमित बजार अनुगमन नहुँदा भान्सामा नभइ नहुने चिनीको

काठमाडौँ। नेपालको ऊर्जा क्षेत्रको विकासका लागि एकपछि अर्को लगानी गर्दै आएको कर्मचारी सञ्चयकोषले तामाकोशी पाँचौँमा १२ अर्ब रुपैयाँ ऋण उपलब्ध

पूर्वी नाका काँकडभिट्टाबाट बङ्गलादेश निर्यात हुने सामानको तुलनामा बढी आयात भएको मेची भन्सार कार्यालयको तथ्याङ्कले देखाएको छ । आर्थिक वर्ष

काठमाडौं । महालेखा परीक्षकको ५८औं वार्षिक प्रतिवेदन सदनमा पेस गर्नुपर्ने समयमा आएर बल्ल ५७औं प्रतिवेदन प्रतिनिधि सभामा पेस भएको छ