उपभोक्ता ग्यास कार्ड वितरण आजबाट

५ बैशाख २०६९, मंगलवार ११:०२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ बैशाख । वर्षमा एक परिवारलाई आठ ओटा खाना पकाउने ग्यासका सिलिण्डर अनुदान दिने गरी आजदेखि उपभोक्ता ग्यास कार्ड वितरण गरिदैछ । प्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईलाई कार्ड प्रदान गरेर ग्यास कार्ड वितरणको काम सुरु गरिने ग्यास उपभोक्ता महासङ्घका कार्यवाहक अध्यक्ष अर्जुनकुमार देवकोटाले जानकारी दिनुभयो । कार्यवाहक अध्यक्ष देवकोटाका अनुसार प्रधानमन्त्रीलाई एक नम्बरको ग्यास कार्ड प्रदान गरिने छ । सरकारले उपभोक्ता र व्यावसायिक ग्यास कार्ड एकैपटक वितरणमा ल्याउने योजना बनाए पनि व्यावसायिक सिलिण्डर निर्माणमा ढिलाईका कारण हाल उपभोक्ता कार्डमात्र वितरण गर्न लागिएको हो । बजारमा भएको ग्याँस अभाव पूर्ति र कालोबजारी नियन्त्रण गर्न वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्रालय, उपभोक्ताको क्षेत्रमा क्रियाशील संघसंस्थाको सक्रियतामा ग्याँस कार्ड वितरण गर्न लागिएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला दुई सय ले बढेर रु ९७ हजार एक सय तोकिएको छ

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९५ हजार ६०० तोकिएको छ । अघिल्लो दिन प्रतितोला रु

पर्सा । पालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यपारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको

धितोपत्र बजारमा शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक आज पनि दोहोरो अङ्कले ओरालो लागेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार नेप्से