चौथो दिनसम्ममा अवकाश रोज्नेको सङ्ख्या पाँच हजार ८०

५ बैशाख २०६९, मंगलवार १०:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ बैशाख । पुनर्वर्गीकरणको काम सुरु भएको चौथो दिनसम्ममा स्वेच्छिक अवकाश रोज्ने लडाकुको सङ्ख्या पाँच हजार चार सय ८० पुगेको छ । विभिन्न शिविरमा गरेर समयोजन रोज्ने लडाकुहरुको सङ्ख्या चार हजार दुई सय २५ छ । पुनर्वर्गीकरणको काम नसकिएकोले समायोजनमा जाने लडाकुको सङ्ख्या अझ घट्ने लडाकु रेखदेख, समायोजन तथा पुनस्थापना विशेष समिति मातहतको सचिवालयले जनाएको छ । आज दिनभरमा ७ ओटै लडाकुका मुख्य शिविरमा पुनर्वर्गीकरणको कामसक्ने तयारी भएको सचिवालय संयोजक बालानन्द शर्माले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार कैलालीको लडाकु शिविरमा बाहेक अन्य शिविरमा पुनवर्गीकरणको काम प्राय सकिएको छ । प्राविधिक समस्याका कारण केही शिविरमा थोरै लडाकुको पुनर्वर्गीकरणको काम बाँकी रहेको र आजै टुङ्गो लगाउने प्रयास भइरहेको पनि संयोजक शर्माले बताउनुभयो । कैलालीको सातौँ डिभिजनमा पुनर्वर्गीकरणको काम सकिए आजै समायोजन रोजेका लडाकु र हतियार नेपाली सेनाको जिम्मा लगाउने तयारी भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो