अमेरिकी प्रतिनिधिमण्डल काठमाण्डूमा

४ बैशाख २०६९, सोमबार १५:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ बैशाख । मिलेनियम च्यालेन्ज करपोरेसन (एमसिसी) को प्रतिनिधिमण्डल नेपालस्थित अमेरिकी राजदूतावास, सरकारी अधिकारी, नागरिक समाज र अगुवाहरुसँग छलफल गर्न काठमाडौँ आइपुगेको छ । प्रतिनिधिमण्डलको नेतृत्व नेपालमा सन् १९८२ देखि १९८४ सम्म पिस कोर स्वयम्सेवी भई काम गरेका जेम्स पार्कले गरिरहनु भएको छ । थ्रेसहोल्ड प्रोग्रामका लागि नेपाल छनोटमा परेको घोषणा डिसेम्बरमा गरिए यता एमसिसी प्रतिनिधिमण्डल नेपाल आएको यो पहिलो पटक हो । अमेरिकी दूतावासका अनुसार भ्रमणका क्रममा एमसिसीको मण्डलले नेपाल सरकार, नागरिक समाज र दातृ संस्थाहरुलाई एमसिसी र थ्रेसहोल्ड प्रोग्रामबारे जानकारी दिँदै नेपालीले सामना गरिरहेका आर्थिक मुद्दाबारे समेत जानकारी लिनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको