अमेरिकी प्रतिनिधिमण्डल काठमाण्डूमा

४ बैशाख २०६९, सोमबार १५:५२ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ बैशाख । मिलेनियम च्यालेन्ज करपोरेसन (एमसिसी) को प्रतिनिधिमण्डल नेपालस्थित अमेरिकी राजदूतावास, सरकारी अधिकारी, नागरिक समाज र अगुवाहरुसँग छलफल गर्न काठमाडौँ आइपुगेको छ । प्रतिनिधिमण्डलको नेतृत्व नेपालमा सन् १९८२ देखि १९८४ सम्म पिस कोर स्वयम्सेवी भई काम गरेका जेम्स पार्कले गरिरहनु भएको छ । थ्रेसहोल्ड प्रोग्रामका लागि नेपाल छनोटमा परेको घोषणा डिसेम्बरमा गरिए यता एमसिसी प्रतिनिधिमण्डल नेपाल आएको यो पहिलो पटक हो । अमेरिकी दूतावासका अनुसार भ्रमणका क्रममा एमसिसीको मण्डलले नेपाल सरकार, नागरिक समाज र दातृ संस्थाहरुलाई एमसिसी र थ्रेसहोल्ड प्रोग्रामबारे जानकारी दिँदै नेपालीले सामना गरिरहेका आर्थिक मुद्दाबारे समेत जानकारी लिनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल