रेलले किचेर भारतमा एक नेपालीको मृत्यु

४ बैशाख २०६९, सोमबार १२:११ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ बैशाख । भारतको सीमावर्ती बजार वहराइचमा रेलले किचेर एक नेपालीको मृत्यु भएको छ । ज्यान गुमाएका नेपालीको सनाखत भने अझै हुन नसकेको रेल्वे थाना वहराइचका अधिकारी अजयशंकर यादवले जानकारी दिनुभयो । अन्दाजी २५ वर्षीया युवकको दायाँ हातमा हिरालाल—रेखारानी लेखिएको टाटु फेला परेको भारतीय सुरक्षा निकायले जनाएको छ । त्यसैगरी उनको साथमा ब्राइटल्याण्ड कलेज नेपालगन्ज १३ लेखिएको टिसर्ट पनि फेला परेको छ । नेपालगञ्जको सीमानापारी रहेको भारतीय रुपैडिया बजारवाट रेल चढेर भारतको गोण्डातर्फ जानेक्रमा रिसियानजिक रोकिएको केही वेरमै रेल छुट्न थालेपछि अत्ताल्लिएर चढ्नेवेलामा रेलको लिकमा खस्दा उनको ज्यान गएको अनुमान भारतीय प्रहरीले गरेको छ । दुर्घटनापछि प्रहरीले सनखतका लागि प्रयास गर्दा पनि सफल नभएपछि आइतवार भारतीय कानुन अनुसार अन्तिम संस्कार गरिएको  जनाएको छ । मृतकको परिवारले प्रमाणसहित दावी गरेमा ४ लाख भारतीय रुपैयाँ पाउन सक्ने बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अमेरिकाको टेक्सास राज्यस्थित युलेस सिटी काउन्सिल मेम्बरमा नेपाली मूलका टीका पौडेल विजयी हुनुभएको छ । स्थानीय समयानुसार शनिबार राति सम्पन्न

भाषा मानव जातिले मौखिक, लिखित वा सांकेतिक माध्यममा प्रयोग गर्ने संचार माध्यम हो। संसारका कतिवटा भाषाहरू छन् भनेर एकिन का

बाबा राजेश्वरी थापा, अस्ट्रिया:  बेलायतमा बिहीवार ६ मे २०२१ मा  सम्पन्न स्थानीय निर्वाचनमा हन्सलोस्थित काउन्सिलमा बिष्णु बहादुर गुरुङ्ग मेयर, र

नेपाली समाजिक र साँस्कृतिक संस्था ‘नेसास’ अष्ट्रियाको यहिँ २४ अप्रिल २०२१, शनिबारको दिन सम्पन्न भएको अधिबेशनबाट सर्वसहमतीमा २०२१-२०२३ को लागी