जनमुक्ती पार्टीको तीन दिने नेपाल बन्द फिर्ता

३ बैशाख २०६९, आईतवार १५:३३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३ बैशाख । जातीय पहिचान सहितको संघीयताको सुनिश्चितता र यसअघि सरकारसँग भएको सहमति कार्यान्वयनको माग गर्दै आजदेखि तीन दिनसम्मकोलागी नेपाल बन्दको आब्हान गरेको सत्तारुढ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टीले बन्द फिर्ता लिएको छ ।
शान्ति तथा पुर्ननिर्माण मन्त्रीसँग आज भएको बार्ता पछि सो पार्टीले बन्द फिर्ता लिएको हो । सरकारले प्रहरी नियन्त्रणमा रहेका सीवी श्रीष र खिलध्यवज थापलाई रिहा गर्ने सहमति जनाएपछि सो पार्टीले बन्द फिर्ता लिएको हो । उनीहरु हिजो मसाल जुलुसका क्रममा पक्राउ परेका थिए । प्रधानमन्त्रीले सत्तामा बसेर बन्द गर्न नमिल्ने भन्दै बन्द फिर्ता लिन आब्हानका थिए । स्रोतका अनुसार प्रधानमन्त्रीले सरकारमा रहेर बन्द गर्ने हो भने सरकारबाट हटाउने चेतावनी समेत दिएका थिए ।
सो पार्टीले बन्द आब्हान गरेपनि बन्दको प्रभाव भने राजधानीमा कुनै प्रभाव परेको छैन । राजधानीमा विहानै देखि यातायात, शैक्षिक संस्था, कार्यालय, औद्योगिक प्रतिष्ठानहरु सुचारु छन । राजधानी बाहिर भने बन्दको सामान्य प्रभाव परेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस