असनाको काठसहित दुई ट्याक्टर पक्राउ

३ बैशाख २०६९, आईतवार ११:४६ मा प्रकाशित

कोहलपुर, ३ बैशाख । ईलाका वन कार्यलय कोहलपुरले असनाको काठ सहित २ ओटा ट्याक्टर पक्राउ गरेको छ ।  बानियाभारमा रहेको नवप्रतिभा सामुदायिक वनबाट ल्याईएको काठ भनिए पनि उक्त काठ अबैध भएको ईलाका वन कार्यलय कोहलपुरका फोरेष्टर दिप बहादुर शाहिले बताउनुभयो । २ ओटा ट्याक्टरमा २ ओटा गोलिया सहित उक्त काठ बरामत गरिएको उहाँको भनाई छ। भे १ त १९३९ नम्बरको ट्याक्टरबाट ७५ क्युफिटको असनाको  १ थान गोलीया र  लु १ त ३५१२ नमबरको ट्याक्टरबाट ९८दशमलव ३१ क्युफिटको १ थान असनाको गोलिया सहित ३ जनालाई पक्राऊ गरिएको ईलाका वन कार्यलय कोहलपुरले जनाएको छ।  पक्राउ पर्नेहरुमा ट्याक्टर चालक कोहलपुर रझेनाका अर्जुन थारु, करण चौधरी र मोहन चौधरीलाई जिल्ला वन कार्यलय नेपालगञ्जमा राखिएको छ भने ट्याक्टर र काठलाई ईलाका वन कार्यलय कोहलपुरमा राखिएको  ईलाका वन कार्यलय कोहलपुरका अर्का फोरेष्टर मान बहादुर थापाले बताउनुभयो।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

उदयपुर जिल्लाको त्रियुगा नगपालिका–८ उत्तराई टोलमा आज बिहान ५ बजे खुुकरी प्रहारबाट एक वृद्धको हत्या भएको छ । जिल्ला प्रहरी

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले इस्लाम धर्मावलम्बीको महान् पर्व इद उल अज्हाको अवसरमा सम्पूर्ण नेपाली मुसलमान

विषाक्त मदिरा पिउँदा बागलुङमा चार जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको गलकोट नगरपालिका–७ मल्मस्थित खानेपानी आयोजनामा काम गर्ने मजदुरहरू २१

चितवन । चितवनकाे भरतपुर महानगर पालिका ५ कैलाश नगरमा खेत जोत्ने क्रममा ट्याक्टर पल्टिँदा ट्याक्टर चालककोमृत्यु भएको छ । आज