दिपीका र ईमरानलाई गोल्डेन बनाना

३ बैशाख २०६९, आईतवार १०:४२ मा प्रकाशित

बलिउडमा हिट र सुपरहिट फिल्मलाई पुरस्कार बाड्न तछाडमछाड नै हुने गर्दछ । तर बलिउडमा झुर एक्टिङ र झारपात फिल्मकालागी पनि पुरस्कार दिने गरिन्छ । गोल्डेन बनाना नामको यो पुरस्कारको चौथो  संस्करण भर्खरै सम्पन्न भएको छ । बलिउडका चकलेटी हिरो ईमरान खान र मादक हिरोईन दिपिका पादुकोणले सबैभन्दा झुर एक्टरको गोल्डेन बनाना अवार्ड पाएका छन् । ईमरानलाई मेरे ब्रदर कि दुल्हन र दिपिकालाई आरक्षण फिल्मका चरित्रका लागि अवार्ड दिईएको हो । त्यसैगरी बलिउडमा किङग उपमा पाएका शाहरुख खानको होम प्रोडक्सनको रा वनले झुर फिल्मको अवार्ड पाएको छ । यसका निर्देशक अनुभव सिन्हाले झुर डाईरेक्टरको उपाधी पाएका छन । राजबब्बरका छोरा प्रतिक बब्बरले झुर सह नायकको पुरस्कार पाए । सलमान खान अभिनित फिल्म बडिगार्डका गित बतेरी मेरी प्रेम कहानीले सबैभन्दा झर्को लाग्दो गीतको अवार्ड पाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

फ्लोरिडा । मेक्सिकोकी सुन्दरी एंड्रिया मेजाले मिस युनिभर्स २०२१ को ताज जितेकी छन् । आइतबार राति अमेरिकाको फ्लोरिडास्थित हलिवुडको हार्ड

काठमाडौं । नयाँ पुस्ताकी लोकप्रिय गायिका एलिना चौहानको नयाँ गीत सार्वजनिक भएको छ । गायक यात्री प्रेमसँग मिलेर गाइएको ‘अङ्ग्रेजीमा

काठमाडौं । गायक किरण भुजेल र प्राश्ना शाक्यको युगल गायनमा समावेश ‘चोली तिम्रो’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

काठमाडौं । कोरोनाको कारण अभिनेत्री श्वेता भट्टराईका श्रीमान् मिलन सापकोटाको निधन भएको छ । सापकोटाको उपचारका क्रममा मंगलबार निधन भएको