कुख्यात अपराधी गणेश लामा धरौटीमा रिहा

१८ आश्विन २०७०, शुक्रबार १९:५६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १८ असोज । कुख्यात अपराधी गणेश लामा धरौटीमा रिहा भएका छन् । विजय गच्छेदारको मधेशी जनअधिकार फोरम लोकतान्त्रिकबाट उम्मेदवारी दिएको भोलिपल्टै शुक्रबार तीन करोड धरौटी बराबरको जेथाजमानी बुझाएर कुख्यात गुण्डा गणेश लामा रिहा भएका हुन् । कुख्यात गुण्डा लामा बुढानिलकन्ठ-९ को १६ रोपनीभन्दा बढी जग्गा धरौटी राखी रिहा भएका हुन् ।कुख्यात अपराधी लामाले विजय गच्छेदारको मधेशी जनअधिकार फोरम लोकतान्त्रिकको टिकटमा काभ्रे २ क्षेत्रबाट उम्मेदवारी दर्ता गराएका थिए । विभिन्न अपराधमा मुछिएका कुख्यात अपराधी लामालाई अवैधरूपले सम्पत्ति आर्जन गरेकोआरोपमा विशेष अदालतले यसअघि तीन करोड धरौटी माग गरेको थियो । सम्पत्तिशुद्धीकरण अनुसन्धान विभागले काभ्रेपलाञ्चोक निवासी कुख्यात अपराधी लामाले २७ करोड एक लाख ६१ हजार ५८ रुपैयाँ बराबरको सम्पति अवैधरूपले आर्जनगरेको आरोपसहित उनीविरुद्ध गत जेठ ५ गते मुद्दा दायर गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण आज एकै दिन तीन हजार ९३८ जनामा देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको तथ्याङ्कअनुसार

काठमाडौं । तीन साता बितिसक्दा पनि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिन सकेका छैन । मन्त्रालयको टुंगो लाग्नु त परैजाओस्

काठमाडौं । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) माधव समूहको केन्द्रीय सदस्यहरुको बैठक जारी छ । काठमाडौंको बुद्धनगरस्थित एक पार्टी प्यालेसमा बसिरहेको

काठमाडौं । संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएई) ले कोरोनाविरुद्धको खोप लगाएका नेपालीलाई प्रवेश खुला गरेको छ । युएईले आजदेखि लागू हुने