तरुण दल र महिला संघले पूर्णता पाए

२ बैशाख २०६९, शनिबार १८:२६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ बैशाख । नेपाली काग्रेसका दुई भातृसंगठन नेपाल तरुण दल र नेपाल महिला संघले शनिवारबाट पूर्णता पाएका छन् ।  भ्रातृ संगठनको नेतृत्व भंगपछि संस्थापन र शेरबहादुर देउवा समूहबीचको विवाद चुलिएपछि माघ २१ गते उदयशम्शेर राणाको अध्यक्षतामा तरुण दल र डा. डिला संग्रौलाको सभापतित्वमा गठन संघको केन्द्रीय तदर्थ समिति गठन भएको थियो । तदर्थ समितिहरुले पार्टीको निर्देशनमा ६ महिनाभित्र भ्रातृ संस्थाको महाधिवेशन गनुपर्ने कांग्रेसले जनाएको छ । तदर्थ समितिका पदाधिकारीले महाधिवेशनमा उम्मेदवार हुन पाउने छैनन् ।

नेपाल तरुण दल

१.    रमेशप्रसाद खरेल , २.    गणेश भट्ट   , ३.    मुकेश गुप्ता, ४.    नारायण भट्टराई, ५.    नृप सुनुवार, ६.    सुदीप नरसिंह राणा, ७.    प्रमोद रिमाल, ८.    सरिता के.सी., ९.    विनोद पन्त, १०.    मेदिनी सिटौला, ११.    टेकराज पौडेल, १२.    सविता सिलवाल, १३.    नवलकिशोर यादव, १४.    राम रोकाया, १५.    उद्धव कोइराला, १६.    नवराज श्रेष्ठ आकाश , १७.    लक्ष्मी खतिवडा  , १८.    दिनेश राई, १९.    कमल पराजुली, २०.    जीवन डंगोल , २१.    गोविन्द रानाभाट, २२.    दामोदर लम्साल , २३.    जन्मेजय तिमिल्सीना  , २४.    राधा घले  , २५.    कृष्णदत्त पनेरु   , २६.    चिरञ्जीवी जोशी   , २७.    सन्जयकुमार श्रेष्ठ  , २८.    गोपाल देउवा, २९.    कुमार ढकाल, ३०.    सनतकुमार मण्डल, ३१.    मुक्ति अधिकारी, ३२.     धनराज थुङ्गवान्पो, ३३.    महेश दाहाल, ३४.    लोकेन्द्र खाँण, ३५.    राजकिशोर सिंह, ३६.    मदन बुढाथोकी, ३७.    सुवोध प्रधान, ३८.    गणेश खड्का,
नेपाल महिला संघ

१.    मालती सोडारी  , २.    जीवना वादे श्रेष्ठ, ३.    पुष्पलता लामा, ४.    लक्ष्मी बोहोरा, ५.    टीका भण्डारी, ६.    मधु शाही, ७.    हरिप्रभा खड्गी, ८.    सहनशिला श्रेष्ठ , ९.    चन्द्रा जोशी, १०.    माया राना मगर, ११.    राजन वि.क., १२.    रिजन श्रेष्ठ, १३.    हिरादेवी शर्मा  , १४.    पुष्पा श्रेष्ठ, १५.    विष्णु दाहाल सुब्बा, १६.    रवीकला खनाल, १७.    मुक्ता यादव  , १८.    सुभद्रा भट्टराई , १९.    विजुला बर्मा   , २०.    रीता शाही, २१.    वसन्ती भट्ट , २२.    रिना उप्रेती   , २३.    लीला बोखिम, २४.  नानुमैया बाँस्तोला शिवाकोटी, २५.    कमला राई, २६.    प्रमिला दास, २७.    शान्ति कार्की, २८.    विजया के.सी., २९.    निर्मला क्षेत्री, ३०.    ओमकला गौतम, ३१.    आनन्दी राना, ३२.    अम्बिका न्यौपाने, ३३.    बबिता के.सी., ३४.    दिव्यश्वरी शाह, ३५.    कल्पना के.सी., ३६.    ललितकला गुरुङ, ३७.    सरिता शर्मा, ३८.    आभा शर्मा,

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । लुम्बिनी प्रदेशमा जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)बाट मन्त्री बनेका तीन जनाको सांसद पद गुमेको छ । उनीहरुलाई प्रदेश सभा

काठमाडौं । जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) ले साउन १६ गते शनिबार संसदीय दलको नेताको चुनाव गर्ने भएको छ । विहीबार

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको