व्रिटिशगोर्खा कपको उद्घाटन खेलमा थ्रीस्टारको जीत

२ बैशाख २०६९, शनिबार १८:०७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ बैशाख । सर्वाधिक राशीको राष्ट्रिय फुटवल प्रतियोगिता व्रिटिस गोर्खा कप फुटबलको पहिलो दिन थ्रिस्टारले जीत हासिल गरेको छ । काठमाडौको दशरथ रंगशालामा भएको खेलमा थ्रिस्टारले सङ्कटालाई ४ – ० ले हराएको हो । आउँदो १६ गते सम्म चल्ने प्रतियोगिताका सवै खेल नकआउट प्रणालीमा खेलाइनेछ । प्रतियोगितामा ए डिभिजनका १६ वटा क्लवले प्रतिस्पर्धा गर्ने अखिल नेपाल फुटबल संघ एन्फाले जनाएको छ । प्रतियोगिताको विजेता टिमले १० लाख तथा उपविजेताले ५ लाख रुपैया पुरस्कार पाउनेछ । सेमिफाइनल पुग्ने अरु २ टिमले एक÷एक लाख रुपैयाँ पाउनेछन । त्यस्तै प्रतियोगिता भरिको उत्कृष्ट खेलाडीले मोटरसाइकल तथा उत्कृष्ट फरवार्ड मिडफिल्डर, डिफेन्स गोलकिपर र प्रशिक्षकले जनही ५० हजार पाउने एन्फाले  जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

स्पेनिस ला लिगा फुटबलको बार्सिलोना लेभान्तेसंग बराबरीमा रोकिएको छ । गएराति भएको खेलमा लेभान्तेसँग बार्सिलोना ३ –३ को बराबरीम रोकिएको

लन्डन । इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा म्यानचेस्टर युनाईटेडले पुनरागमन जित निकालेको छ । गएराति भएको खेलमा युनाईटेडले १० खेलाडीमा सिमित

लन्डन । म्यानचेष्टर युनाइटेड रोमालाई पराजित गर्दै युईएफए युरोपा लिगको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । त्यसैगरी स्पेनिस क्लब भिल्लारियल आर्सनललाई

लन्डन । इंग्लिस क्लब चेल्सीले यूईएफए च्याम्पियन्स लिग फुटबलको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । गएराति भएको सेमिफाइनलको दोस्रो लेगमा रियल