व्रिटिशगोर्खा कपको उद्घाटन खेलमा थ्रीस्टारको जीत

२ बैशाख २०६९, शनिबार १८:०७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २ बैशाख । सर्वाधिक राशीको राष्ट्रिय फुटवल प्रतियोगिता व्रिटिस गोर्खा कप फुटबलको पहिलो दिन थ्रिस्टारले जीत हासिल गरेको छ । काठमाडौको दशरथ रंगशालामा भएको खेलमा थ्रिस्टारले सङ्कटालाई ४ – ० ले हराएको हो । आउँदो १६ गते सम्म चल्ने प्रतियोगिताका सवै खेल नकआउट प्रणालीमा खेलाइनेछ । प्रतियोगितामा ए डिभिजनका १६ वटा क्लवले प्रतिस्पर्धा गर्ने अखिल नेपाल फुटबल संघ एन्फाले जनाएको छ । प्रतियोगिताको विजेता टिमले १० लाख तथा उपविजेताले ५ लाख रुपैया पुरस्कार पाउनेछ । सेमिफाइनल पुग्ने अरु २ टिमले एक÷एक लाख रुपैयाँ पाउनेछन । त्यस्तै प्रतियोगिता भरिको उत्कृष्ट खेलाडीले मोटरसाइकल तथा उत्कृष्ट फरवार्ड मिडफिल्डर, डिफेन्स गोलकिपर र प्रशिक्षकले जनही ५० हजार पाउने एन्फाले  जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आईसीसी विश्वकप लिग २ अघि आज  नेपाल र  क्यानडा एकदिवसीय क्रिकेट खेल खेल्दै छन् । खेल नेपाली समयअनुसार राति पौने

काठमाडौँ । भारतसँगको पाँचौँं तथा अन्तिम टेस्ट खेलमा घरेलु टोली इङ्ल्याण्डले उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेको छ । चौथो दिनको समाप्तिमा ३७८

काठमाडौँ । क्यानाडा भ्रमणमा रहेको नेपालले टि२० अभ्यास खेलमा ओन्टारियो क्रिकेट क्लबमाथि शानदार जित हात पारेको छ । आइतबार राति ओन्टारियोलाई

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले शुक्रबार बेलुका गरेको एक ट्विटले सामाजिक सञ्जाल तताएको छ । सन्दीपले

आजको प्रमुख समाचार