कांग्रेसको २ सय ३७ क्षेत्रका उम्मेदबार (नामावली सहित)

१६ आश्विन २०७०, बुधबार १०:१५ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १६ असोज । कांग्रेसले प्रत्यक्ष तर्फको २ सय ३७ क्षेत्रका उम्मेदवारको अन्तिम नाम सार्बजनिक गरेको छ ।
काठमाडौं
१- प्रकाशमान सिंह
२- प्रतिमा गौतम
३- चक्र ठकुरी
४- गगन थापा
५- नरहरि आचार्य
६- भीमसेनदास प्रधान
७- प्रमिलासिंह डंगोल
८- नवीन्द्रराज जोशी
९- ध्यानगोविन्द रञ्जित
१०- राजन केसी
ललितपुर
१- उदयशमशेर राणा
२- चन्द्र महर्जन
३- मदन अमात्य
भक्तपुर
१- कृष्ण भडेल
२- रामेश्वर ढुंगेल
काभ्रे
१- तीर्थ लामा
२- शिव हुमागाईं
३- कञ्चनचन्द्र बादे
४- कुमार लामिछाने
नुवाकोट
१- अर्जुननरसिंह केसी
२- रामशरण महत
३- बहादुरसिंह तामाङ
धादिङ
१- तिलक रुवाली
२- रामनाथ अधिकारी
३- बुद्धलक्ष्मी लामा
गोरखा
१- किरणबाबु श्रेष्ठ
२- रविकला खनाल
३- हरिबहादुर घले
लमजुङ
१- टकबहादुर गुरुङ
२- चन्द्रबहादुर कुँवर
कास्की
१- यज्ञ थापा
२- शारदा पौडेल
३- सोभियतबहादुर अधिकारी
४- महादेव गुरुङ
मनाङ
१- टेकबहादुर गुरुङ
तनहुँ
१- विवाद जारी
२- रामचन्द्र पौडेल
३- विवाद जारी
स्याङ्जा
१- विवाद जारी
२- गोपालमान श्रेष्ठ
३- मोहन पाण्डे
अर्घाखाँची
१- पुष्पा भुसाल
२- डा. रामबहादुर बीसी
पाल्पा
१- सीता देवकोटा
२- वीरबहादुर राना
३- हरि नेपाल
गुल्मी
१- कृष्ण छन्त्याल मगर
२- चन्द्र भण्डारी
३- त्रैलोक्यप्रताप सेन
बागलुङ
१- हरि खड्का
२- प्रकाश पौडेल
३- ज्ञानकुमारी छन्त्याल
इलाम
१- हिमालय कर्माचार्य
२- भेषराज आचार्य
३- केशव थापा
पर्वत
१- अर्जुन जोशी
२- नवराज गुरुङ
म्याग्दी
१- खम्बिर गर्वुजा
मुस्ताङ
१- रोमी गौचन
नवलपरासी
१- शशांक कोइराला
२- महेन्द्रध्वज जीसी
३- कृष्णचन्द्र नेपाली
४- देवेन्द्र कँडेल
५- विक्रम खनाल
६- देवकरण जैसवाल
कपिलवस्तु
१- दीपकुमार उपाध्याय
२- राजेश आचार्य
३- सुधाकर पाण्डे
४- सुरेन्द्र आचार्य
५- वीरेन्द्र कनौडिया
रूपन्देही
१- अब्दुल रजाक
२- रामकृष्ण ताम्राकार
३- बालकृष्ण खाँड
४- सूर्यप्रसाद प्रधान
५- भरत साह
६- अष्टभुज पाठक
७- दिनेश त्रिपाठी
मकवानपुर
१- इन्द्रबहादुर बानियाँ
२- जयराम लामिछाने
३- रघुरमण न्यौपाने
४- उमा दाहाल
सर्लाही
१- सुशीला कार्की
२- रामचन्द्र चौधरी
३- मीना पाण्डे
४- लक्ष्मण राय
५- नागेन्द्रकुमार राय यादव
६- अमरेशकुमार सिंह
मोरङ
१- आमोद उपाध्याय
२- शेखर थापा
३- दिलीप गच्छदार
४- गयानन्द मण्डल
५- अमृत अर्याल
६- महेश आचार्य
७- शेखर कोइराला
८- रमेशजंग रायमाझी
९- डिकबहादुर लिम्बु
सुनसरी
१- चन्द्र श्रेष्ठ
२- बद्री चौधरी
३- गोमा पराजुली अन्सारी
४- सीताराम मेहता
५- जमिन अन्सारी
६- रामबहादुर बस्नेत
दाङ
१- शीला खड्का
२- सुशीला चौधरी
३- राजु खनाल
४- बुद्धिराम भण्डारी
५- दीपक गिरी
सिरहा
१- पद्मनारायण चौधरी
२- सूर्यनारायण यादव
३- सीता देवी यादव
४- रामचन्द्र यादव
५- चन्द्रदेव यादव
६- गणेश मण्डल
प्यूठान
१- हुकमबहादुर विष्ट
२- देवराम पुन
कञ्चनपुर
१- दिवानसिंह विष्ट
२- एनपी सावद
३- बहादुरसिंह थापा
४- रमेश लेखक
चितवन
१- राजेन्द्र बुर्लाकोटी
२- शेषनाथ अधिकारी
३- भीमबहादुर श्रेष्ठ
४ सुशील कोइराला
५ पृथ्वीमान गुरुङ
कैलाली
१- डा. रणबहादुर रावल
२- कमल शाह
३- नारायण मिश्र
४- खेम चौधरीे
५- दीर्घराज भाट
६- शेरबहादुर देउवा
बाँके
१- सुशील कोइराला
२- राजकुमार बर्मा कुर्मी
३- सुशील कोइराला
४- कृष्णमान श्रेष्ठ
बर्दिया
१- भुवनेश्वर चौधरी
२- सञ्जय गौतम
३- मालती सोडारी
४- किशरसिंह राठौर
सुर्खेत
१- पूर्णबहादुर खड्का
२- हृदयराम थामी
३- दत्तबहादुर विष्ट
बैतडी
१- लोकराज अवस्थी
२ नरबहादुर चन्द
डडेलधुरा
१- शेरबहादुर देउवा
झापा
१- विश्वप्रकाश शर्मा
२ – सुधीर शिवाकोट
३- कृष्णप्रसाद सिटौला
४- उद्धप थापा
५- केशवकुमार बुढाथोकी
६- फूलवती राजवंशी
७ – सुरेशकुमार सुब्बा
कालीकोट
१- भूपेन्द्रजंग शाही
रुकुम
१- कृष्णबहादुर रोकाय
२- गोपालजीजंग शाही
अछाम
१- बलबहादुर कुँवर
२- मेघराज खड्का
डोल्पा
१- सुरजकुमार शाह
धनकुटा
१- कमोड फागो
२- अजितनारायण सिंहथापा
दोलखा
१- जीपछिरिङ लामा
२- तारा कोइराला
सिन्धुपालञ्चोक
१- मोहन बस्नेत
२- विकास लामा
३- तारानाथ दाहाल
तेह्रथुम
१- तुलसी सुब्बा
उदयपुर
१- नारायण खड्का
२- प्रमिला राई
३- नारायणबहादुर कार्की
ओखलढुंगा
१- बालकृष्ण दाहाल
२- रामहरि खतिवडा
ताप्लेजुङ
१- लीला बोखिम
२- प्रताप हाङवाङ
खोटाङ
१- विष्णुकुमार राई
२- नरेश श्रेष्ठ
बाजुरा
१- मनबहादुर रावल
भोजपुर
१- धर्मराज राई
२- बालकृष्ण थापा
बझाङ
१- अर्जुनजंगबहादुर सिंह
२- नरेशबहादुर सिंह
पाँचथर
१- नरेन्द्र केरुङ
२- भिष्म आङदम्मे
हुम्ला
१- जीवनबहादुर शाही
दार्चुला
१- दिलेन्द्र बडु
मुगु
१- ऐनबहादुर शाही
जुम्ला-
१- ललितजंग शाही
डोटी
१- भक्तबहादुर बलायर
२- योगेन्द्र शाही
रौतहट
१- सन्तबहादुर साह
२- आफताब आलम
३- हृदयनारायण यादव
४- कृष्णा यादव
५- जितेन्द्र यादव
६- देवप्रसाद तिमिल्सिना
पर्सा
१- राजेन्द्रबहादुर अमात्य
२- अजयद्विवेदी
३- अजय चौरासिया
४- सुरेन्द्रप्रसाद चौधरी
५- रमेश रिजाल
बारा
१- रामअयोधा यादव
२- राधेचन्द्र यादव
३- फरमुल्लाह मन्सुर
४- सुनिलकुमार गुप्ता
५- उमाकान्त चौधरी
६- शम्भुबहादुर बुढाथोकी
धनुषा
१- दिनेश परसैला
२- रामकृष्ण यादव
३- विमलेन्द्र निधि
४- रामसरोज यादव
५- चन्द्रमोहन यादव
६- प्रेमकिशोर साह
७- बासलाल महतो
महोत्तरी
१- चिरञ्जीवी हमाल
२- किरण यादव
३- रामचन्द्र तिवारी
४- ललन राय
५- महेन्द्रकुमार राय
६- सीताराम भण्डारी
सल्यान
१- ध्रुवराज पुरी
२- डिल्लीराज रेग्मी
जाजरकोट
१- दीपकजंग शाह
२- राजीव शाह
संखुवासभा
१- तारामान गुरुङ
२- दीपक खड्का
रसुवा
१- लामा कार्पो लामा
सिन्धुली
१- बिपिन कोइराला
२- मोहन बराल
३- खड्काबहादुर वाइबा
रामेछाप
१- आङताबा शेर्पा
२- रामचन्द्र खड्का
सोलुखुम्बु
१- बलबहादुर केसी
दैलेख
१- गणेशबहादुर खड्का
२- हिमबहादुर शाही

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल पक्षको केन्द्रीय समिति वैठक आज पनि बस्दैछ । राजधानीमा हिजोदेखि शुरु भएको

काठमाडौं । आजदेखि देशभर लक्षित समूहलाई कोभिड–१९ विरुद्धको भेरोसेलको दोस्रो डोज खोप लगाइने भएको छ । गत असार २९ गतेदेखि

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसका संस्थापन इतरका नेताहरूले कार्यतालिका छोट्याएर भए पनि निर्धारित मितिमा महाधिवेशन सम्पन्न गर्नुपर्ने बताएका छन् । पार्टीका

गलेश्वर । म्याग्दीको एउटा परीक्षा केन्द्रमा सात दिनको नवजात शिशुलाई काखमा च्यापेर एक सुत्केरी छात्राले परीक्षा दिइरहेकी छन् । जारी