जाजरकोटको अर्छानी गाविसमा बेन्च विहिन २ विद्यालय

१ बैशाख २०६९, शुक्रबार ०९:२१ मा प्रकाशित

जाजरकोट, १ बैशाख । जाजरकोटको पश्चिमी एक गाविसका दुई विद्यालयमा बेच्च नहुदा विद्याथीहरु भुइँमै बसेर पढ्न बाध्य भएका छन् । जिल्लाको अर्छानी गाविस ५ देउराली निम्न माध्यामिक विद्यालय र वडा नम्वर ६ को प्रगतिशिल प्राथमिक विद्यालयमा एउटा पनि  बेन्च नहुदा भुइँमै बसेर पढ्न परेको विद्यालयले जनाएको छ । करीब २ सय १०जना विद्यार्थी अध्ययनरत रहेको देउराली निमावि र १ सय २५ जना विद्यार्थी रहेको प्रगतिशिल प्राविमा एउटा पनी बेन्च समस्या भएको स्थानिय नरबहादुर सिहको भनाई छ  । पढाउनेबेला धुलोमा बस्नुपर्ने बाध्यता भएकोले आफुहरुले घरैबाट बस्नका लागि  प्लास्टिकका थैलाहरु लिएर   जानेगरेको देउराली निमाविमा ६ कक्षामा पढ्दै गरेका १३ वर्षीया भविराम जैसीको भनाई छ । विद्यालयमा ३ ओटा भवनका  ८ कोठामा एउटा पनि बेन्च नभएको जैसीले बताउनुभयो । त्यस्तै ६ कोठा रहेको प्रगतीशिल प्राविमा पनि कुनै कोठामा  विद्यार्थी बस्ने बेन्च  छैनन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।सरकारले पेट्रोलको २० र डिजेलको २९ रुपैयाँ मूल्य घटाउने घोषणा गरेको छ । शनिबार अयोजित आकस्मिक पत्रकार सम्मेलनमा उद्योग

गत जेठ २३ गते बर्दियाको मधुवन नगरपालिका–२ छोट्की सोनाहा गाउँकी ४१ वर्षीया अस्मिता थारुलाई चितुवाले आक्रमण गरी घाइते बनाएपछि आक्रोशित

काठमाडौँ। प्रहरीले पछिल्लो समयमा सामाजिक सञ्जाल तथा विभिन्न माध्यम प्रयोग गरी प्रलोभन दिएर ठगी गर्ने कार्य बढिरहेको भन्दै त्यसतर्फ सचेत

बाँके । नेपालगञ्ज-१० स्थित बाँके जिल्ला कारागारमा क्षमताभन्दा बढी कैदीबन्दी रहेका छन् । क्षमताभन्दा बढी राखिएपछ उनीहरुको सुरक्षा चिन्ता र