जाजरकोटको अर्छानी गाविसमा बेन्च विहिन २ विद्यालय

१ बैशाख २०६९, शुक्रबार ०९:२१ मा प्रकाशित

जाजरकोट, १ बैशाख । जाजरकोटको पश्चिमी एक गाविसका दुई विद्यालयमा बेच्च नहुदा विद्याथीहरु भुइँमै बसेर पढ्न बाध्य भएका छन् । जिल्लाको अर्छानी गाविस ५ देउराली निम्न माध्यामिक विद्यालय र वडा नम्वर ६ को प्रगतिशिल प्राथमिक विद्यालयमा एउटा पनि  बेन्च नहुदा भुइँमै बसेर पढ्न परेको विद्यालयले जनाएको छ । करीब २ सय १०जना विद्यार्थी अध्ययनरत रहेको देउराली निमावि र १ सय २५ जना विद्यार्थी रहेको प्रगतिशिल प्राविमा एउटा पनी बेन्च समस्या भएको स्थानिय नरबहादुर सिहको भनाई छ  । पढाउनेबेला धुलोमा बस्नुपर्ने बाध्यता भएकोले आफुहरुले घरैबाट बस्नका लागि  प्लास्टिकका थैलाहरु लिएर   जानेगरेको देउराली निमाविमा ६ कक्षामा पढ्दै गरेका १३ वर्षीया भविराम जैसीको भनाई छ । विद्यालयमा ३ ओटा भवनका  ८ कोठामा एउटा पनि बेन्च नभएको जैसीले बताउनुभयो । त्यस्तै ६ कोठा रहेको प्रगतीशिल प्राविमा पनि कुनै कोठामा  विद्यार्थी बस्ने बेन्च  छैनन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो

बागलुङ । “विगत तीन वर्षदेखि श्रीमान् विदेशमा छन् । देवर सधैँ घरमा आइरहन्थे । मदिराले लठ्ठ भएकाले बेला के–के भयो

उदयपुर जिल्लाको त्रियुगा नगपालिका–८ उत्तराई टोलमा आज बिहान ५ बजे खुुकरी प्रहारबाट एक वृद्धको हत्या भएको छ । जिल्ला प्रहरी