गोर्खाल्याण्डको पक्षमा प्रशान्त उभिएपछि दार्जलिङमा बेग्लै तरङ्ग

१३ भाद्र २०७०, बिहीबार १४:१५ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १३ भदौ । पूर्व ईन्डियन आईडल गायक प्रशान्त तामाङले आफू ईन्डियन आईडल बनेर बनाएको ख्याति छुट्टै राज्य मागको लागि प्रयोग गर्ने बताएका छन् । दार्जिलिङमा जारी गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनप्रति समर्थन या विरोध नगरी मौन बसेको भन्दै दार्जिलिङवासी रुष्ट बनेपछि प्रशान्तले आफ्नो धारणा सार्वजनिक गरेका हुन् । कोलकत्ता प्रहरीका जागिरेसमेत रहेका तामाङले गोर्खाल्याण्ड आन्दोलनप्रति समर्थन जनाउँदै यो अभियान छोड्न नहुने भन्दै उक भिडियो सन्दैश नै सार्वजनिक गरेका हुन् ।
दार्जिलिङ टाईम्सले जनाएअनुसार भिडियो सन्देशमा उनले गोर्खाल्याण्डको मागलाई छाड्न नहुाने धारणा राख्दै भनेका छन्- ‘तपाईहरु नसोच्नुस् कि प्रशान्त तामाङको यसमा समर्थन छैन्’,  उनले भनेका छन्, ‘म जहिले पनि यसमा छ । केही पर्‍यो भने म तपाईको साथमा छु ।’ दार्जिलिङबासीले एक भएर आफूलाई ईन्डियन आईडलमा जिताएको स्मरण गर्दै तामाङले गोर्खाल्याण्ड आफूहरुको हक हुनाले पाउनै पर्ने दाबीका साथ एक भएर गोर्खाल्याण्ड आन्दोलन सफल पार्नुपर्ने धारणा राखेको समाचारमा उल्लेख छ ।
प्रशान्त यसरी खुलेर गोर्खाल्याण्डको पक्षमा उभिएपछि दार्जलिङमा बेग्लै तरङ्ग आएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । बुधवार बसेको सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले अघिल्लो सरकारले गरेका राजनीतिक नियुक्ति खारेज गर्ने निर्णय गरेको छ । प्रधानमन्त्रीको सरकारी

काठमाडौँ । पछिल्लो २४ घण्टामा ३,८४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार १०,८८६ पीसीआर

काठमाडौं । नेकपा माओवादी केन्द्रबाट एमाले प्रवेश गरेका चार नेताले सांसद पदमा पुनर्बहालीको माग गर्दै सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको