नम्रता को हुन्, अब दुनियाँले देख्ने

६ भाद्र २०७०, बिहीबार २३:२५ मा प्रकाशित

आफूबाट ठूलो गल्ती भएको महसुस गरेपछि केही समय विक्षिप्त हुन पुगकी मोडल तथा अभिनेत्री नम्रता श्रेष्ठको जीवन यतिबेला सुन्दर तरिकाले अगाडि बढिरहेको छ । एक कार्यक्रममा उनले भनिन्, ‘विगतको गल्तीबाट सिकेर नै भावी सफलताको बाटो कोर्नुपर्ने रहेछ ।’
यतिबेला नम्रता फराकिलो सोच र उद्देश्यका साथ अगाडि बढिरहेकी छिन् । ‘त्यतिबेला मलाई मिडियाले पनि खुब खेद्यो । म मिडियाप्रति क्षुब्ध पनि भएँ, तर अहिले बुझ्दै आउँदा म अलि नै बढी आक्रोशित भएकी रहेछु । अब त्यस्तो हुन्न,’ उनले भनिन् । कलाकारिता क्षेत्रलाई नै कर्म बनाउँदै जीवनपर्यन्त यसमा नै लाग्ने सोचका साथ धरानबाट काठमाडौं आएकी नम्रता अहिले बेजोड तरिकाले अगाडि बढेकी छिन् । ‘अरूमाथि होइन पहिले आफैँमाथि विश्वास गर्नुस् । अनि मात्र अगाडि बढ्न सकिन्छ,’ उनको अनुभव छ । म्युजिक भिडियो, टेलिविज्ञापन र फिचर फिल्म तिनै विधामा एकसाथ अगाडि बढेकी नम्रता अहिले एकैपटक दुई चलचित्र मौन र मेघाको प्रचारप्रसारमा व्यस्त छिन् । दुवै चलचित्रमा आफूले फरक भूमिका निभाउन पाएकोमा दङ्ग नम्रतालाई मेघामा भने मनीषा कोइरालाका भाइ सिद्धार्थ कोइरालाले जोडीको रूपमा साथ दिएका छन् ।
बीचको समयमा आफ्नो यात्रामा विविध अवरोधहरू आएको कुरा उनी बताउँछिन् । ‘तर अब ती अवरोधहरू पन्छाउँदै अगाडि बढेकी छु । नम्रता के हो अब देख्नेछन् सबले,’ उनी हौसिँदै भन्छिन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । पुरानो क्लासिक शैलीको झझल्को दिने किसिमले केहि नयाँ प्रयोग सहित गायक बिन्ती कुमार गुरुङले आफ्नो नयाँ सांगीतिक कोशेली

काठमाडौं । हालै सम्पन्न ११ औ विन्ध्यवासिनी म्युजिक अवार्ड २०७७ बाट चर्चित गायिका पुर्णिमा लामाले सुगम संगीत महिला गायिका विधातर्फको

काठमाडौं । रंग पत्रकारिता सक्रिय युवा पत्रकार सूर्य चन्दलाई ‘संगीत पत्रकारिता पुरस्कार’ प्रदान गरिएको छ । ‘चौथो राष्ट्रिय समावेशी म्युजिक

काठमाडौँ । निर्देशक दिपक श्रेष्ठको कमब्याक चलचित्र ‘घिन्ताङ’ मा अभिनेत्रीको रुपमा केकी अधिकारी अनुवन्ध भएकी छन् । २ नायिकाले चलचित्र