‘बी’ डिभिजन छनौटमा नवलपरासीले सुर्खेतलाई भारी गोल अन्तरले हरायो

३० चैत्र २०६८, बिहीबार १४:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० चैत । नवलपरासीको गैडाकोटमा जारी ‘बी’ डिभिजन राष्ट्रिय लिग छनौट प्रतियोगिता अन्तर्गत आजको पहिलो खेलमा नवलपरासी भारी गोल अन्तरले विजयी भएको छ । जनक उच्च माविको मैदानमा बिहान भएको खेलमा सुर्खेतलाई सात एक गोल अन्तरले हराउँदै नवलपरासी विजयी भएको हो । नवलपरासीका कृष्ण श्रेष्ठले खेलमा एक्लै तीन गोल गरेका छन् । यसैगरी विनोद थापा, अब्दुल मिया, खेम थापा र विक्रम थापाले भने समान एक—एक गोलको साझेदारी गरेका छन् । सुर्खेतका तर्फबाट रोशन शाहीले मात्रै एक गोल गरेका थिए । यसैबीच आजको दोस्रो खेलमा अहिले इलाम र काभ्रे भिडिरहेका छन् । खेलको दोस्रो हाफ चलिरहँदा काभ्रेका आरोग्य खोजुले एक गोल गरेर टिमलाई अग्रता दिलाएका छन् । नवलपरासी फुटबल सङ्घको सहकार्य र गैँडाकोट खेलकुद समितिको आयोजनामा चलिरहेकोे प्रतियोगितामा विजयी हुने टिमले ‘बी’ डिभिजन राष्ट्रिय लिग खेल्न पाउनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नर्दन आयरल्यान्डविरुद्ध सहज जितसँगै नर्वेले यूइएफए महिला युरो च्याम्पियनसिपमा विजयी सुरुवात गरेको छ । बिहीबार राति साउथह्याम्पटनमा भएको

काठमाडौँ । क्रिस्टियानो रोनाल्डोलाई यसै खेलाडी ट्रान्सफरमा बेच्न म्यानचेस्टर युनाइटेड तयार भएसँगै उनी कुन क्लबमा जान्छन् भन्ने कौतुहलता बढेको छ

काठमाडौं । भारतले पहिलो टी-२० अन्तर्राष्ट्रिय खेलमा बिहीबार राति घरेलु टोली इंग्ल्यान्डलाई ५० रनले पराजित गरेको छ । जितसँगै तीन

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले जमैका तल्लावाजबाट क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) खेल्ने भएका छन् । आगामी