‘बी’ डिभिजन छनौटमा नवलपरासीले सुर्खेतलाई भारी गोल अन्तरले हरायो

३० चैत्र २०६८, बिहीबार १४:३८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० चैत । नवलपरासीको गैडाकोटमा जारी ‘बी’ डिभिजन राष्ट्रिय लिग छनौट प्रतियोगिता अन्तर्गत आजको पहिलो खेलमा नवलपरासी भारी गोल अन्तरले विजयी भएको छ । जनक उच्च माविको मैदानमा बिहान भएको खेलमा सुर्खेतलाई सात एक गोल अन्तरले हराउँदै नवलपरासी विजयी भएको हो । नवलपरासीका कृष्ण श्रेष्ठले खेलमा एक्लै तीन गोल गरेका छन् । यसैगरी विनोद थापा, अब्दुल मिया, खेम थापा र विक्रम थापाले भने समान एक—एक गोलको साझेदारी गरेका छन् । सुर्खेतका तर्फबाट रोशन शाहीले मात्रै एक गोल गरेका थिए । यसैबीच आजको दोस्रो खेलमा अहिले इलाम र काभ्रे भिडिरहेका छन् । खेलको दोस्रो हाफ चलिरहँदा काभ्रेका आरोग्य खोजुले एक गोल गरेर टिमलाई अग्रता दिलाएका छन् । नवलपरासी फुटबल सङ्घको सहकार्य र गैँडाकोट खेलकुद समितिको आयोजनामा चलिरहेकोे प्रतियोगितामा विजयी हुने टिमले ‘बी’ डिभिजन राष्ट्रिय लिग खेल्न पाउनेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लन्डन । म्यानचेष्टर युनाइटेड रोमालाई पराजित गर्दै युईएफए युरोपा लिगको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । त्यसैगरी स्पेनिस क्लब भिल्लारियल आर्सनललाई

लन्डन । इंग्लिस क्लब चेल्सीले यूईएफए च्याम्पियन्स लिग फुटबलको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । गएराति भएको सेमिफाइनलको दोस्रो लेगमा रियल

जोसे मोरिन्हो इटालियन क्लब रोमाको प्रशिक्षकमा नियुक्त भएका छन् । टोटनह्यामको प्रशिक्षकबाट बर्खास्त भएका जोसे केही हप्ता भित्रै रोमाको प्रशिक्षकमा

काठमाडौं । नेपाल सुपर लिगअन्तर्गत सोमबार सम्पन्न खेलमा जीत हासिल गर्दै विराटनगर सिटी एफसी लिगको शीर्षस्थानमा उक्लेको छ । विराटनगरले