जनकपुरमा ४० जना खेलाडी सम्मानित

३० चैत्र २०६८, बिहीबार १४:३७ मा प्रकाशित

जनकपुर, ३० चैत । खेलकुद तथा सांस्कुतिक विकास कोष जनकपुरले छैठौ राष्ट्रिय खेलकुदमा पदक हासिल गर्ने ४० जना जनकपुर अञ्चलका खेलाडी तथा प्रशिक्षकहरुलाई सम्मान गरेको छ । कोषले आज एक समारोह गरी खेलाडी तथा प्रशिक्षकलाई टी सर्ट तथा कदरपत्र प्रदान गरी सम्मान गरेको हो । सम्मान पाउनेहरुमा महोत्तरी जिल्लाका एकजना खेलाडी र एकजना प्रशिक्षक रहेका छन् भने धनुषाका २३ जना खेलाडी र सातजना प्रशिक्षक छन् । त्यस्तै सर्लाहीका दुईजना खेलाडी र दुईजना प्रशिक्षक तथा सिन्धुलीका चारजना खेलाडीहरु रहेको महोत्तरी खेलकुद पत्रकार मञ्चका अध्यक्ष संतोष सिंहले जानकारी दिनुभयो । त्यस्तै जनकपुर अञ्चलको वाषर््िाक क्यालेण्डर पनि आजै सार्वजनिक गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो ओलम्पिकमा आज १२ खेलका २७ स्वर्ण पदकको भिडन्त भईरहेको छ । आज एथ्लेटिक्समा सर्वाधिक ८ स्वर्ण पदकको टुंगो लाग्दैछ

टोकियो ओलम्पिकको १२ औं दिन आज विभिन्न १० खेलका १७ स्वर्ण पदकको भिडन्त भईरहेको छ । आज एथ्लेटिक्समा सबैभन्दा बढी

काठमाडौं । पूर्वकप्तान पारस खड्काले अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिनुभएको छ । खड्काले आज सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै अन्तराष्ट्रिय क्रिक्रेटबाट सन्यास लिएको

काठमाडौं । सहिद स्मारक ए डिभिजन लिग फुटबल प्रतियोगिता कात्तिक २९ गतेबाट सुरु हुने भएको छ । अखिल नेपाल फुटबल