काठमाडौं सरसफाई अभियान आज सकिदै

३० चैत्र २०६८, बिहीबार १०:१३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० चैत । राष्ट्रिय स्वयंसेवा अभियान–२०६८ अन्तर्गत सुरु गरिएको काठमाडौं सरसफाई अभियान आज सकिदैछ । सरसफाईको अन्तिम दिन आज वागमती नदीको सरसफाई भइरहेको छ । काठमाडौंको तिलगङ्गा नजिकैको बागमति नदी सफा गरेर प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले आज बिहान नदी सफाईको सुरुवात गर्नुु भएको छ । अभियान अन्तर्गत हिजो विष्णुमतिको सफाई गरिएको थियो । गएको २४ गते सुरु भएको सरसफाई अभियानको क्रममा काठमाडौं महानगरपालिकाका ३५ वटै वडाका टोल, सडक, गल्ली, खुल्लास्थलको सरसफाईको काम अन्तिम चरणमा पु¥याइएको काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत केदारबहादुर अधिकारीले बताउनुभयो । अभियान कार्यक्रममा स्वयंसेवकको सहभागिताका लागि एक निर्देशन समिति, महानगरपालिकामा एक कार्यक्रम कार्यान्वयन समिति, वडामा कार्यक्रम कार्यान्वयन इकाइ सहितको तीन समितिहरू गठन गरिएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता एवं पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालको मिर्गौला प्रत्यारोपण सफल भएको छ । नयाँदिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा नेता

काठमाडौं । सरकारको न्यूनतम साझा कार्यक्रमलाई टुङ्गो लगाउन आज बुधबार तेस्रोपटक बसेको सत्तारुढ गठबन्धन कार्यदलको बैठकले राष्ट्रिय योजना आयोगको समेत

काठमाडौं । नेकपा एमालेमा विवाद समाधानका लागि निरन्तर छलफल भइरहेको छ । विवाद समाधानका लागि पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओली

काठमाडौं । देशभित्र निर्माणाधीन अवस्थामा रहेका जलविद्युत् एवं प्रसारण लाइन आयोजनालाई समयमा पूरा गर्नेतर्फ ध्यान नदिइएको भन्दै सरकारले नेपाल विद्युत्