काठमाडौं सरसफाई अभियान आज सकिदै

३० चैत्र २०६८, बिहीबार १०:१३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३० चैत । राष्ट्रिय स्वयंसेवा अभियान–२०६८ अन्तर्गत सुरु गरिएको काठमाडौं सरसफाई अभियान आज सकिदैछ । सरसफाईको अन्तिम दिन आज वागमती नदीको सरसफाई भइरहेको छ । काठमाडौंको तिलगङ्गा नजिकैको बागमति नदी सफा गरेर प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईले आज बिहान नदी सफाईको सुरुवात गर्नुु भएको छ । अभियान अन्तर्गत हिजो विष्णुमतिको सफाई गरिएको थियो । गएको २४ गते सुरु भएको सरसफाई अभियानको क्रममा काठमाडौं महानगरपालिकाका ३५ वटै वडाका टोल, सडक, गल्ली, खुल्लास्थलको सरसफाईको काम अन्तिम चरणमा पु¥याइएको काठमाडौं महानगरपालिकाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत केदारबहादुर अधिकारीले बताउनुभयो । अभियान कार्यक्रममा स्वयंसेवकको सहभागिताका लागि एक निर्देशन समिति, महानगरपालिकामा एक कार्यक्रम कार्यान्वयन समिति, वडामा कार्यक्रम कार्यान्वयन इकाइ सहितको तीन समितिहरू गठन गरिएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस